Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziecinada Wam powiem, fochać sobie i 'pf-ać'!!
co Wy robicie? chcecie żeby to forum przestało istnieć? bo założe się że np. laurana, marrrtini czy kurcze nie wiem, qrka ostatnio? nie wchodza tu, bo widzą że my ciągle o tym samym, Loli o mieszkaniu, a ja o swoich dole i Michale.
ale powiedziałam sobie dość! zaczne posta typu u mnie bez zmian, Mich nadal mnie wq ale nie o tym chciałam...
a jak któraś pociagnie temat to zapraszam na gadu 🙂 i tam możemy sobie pomarudzić!
bo chyba każda się ze mną zgodzi że wchodzimy na te forum żeby sobie odpocząć, rozerwać się!! czyż nie?
przypomnijcie sobie nasze fajne czasy, czy chcecie żeby to wszystko poszlo w pizdu? bo ja nie!

i nie strzelać mi tu fochów! słuchać cioci baterflai stringusowej bo dobrze goda! 🙂 mówi czyli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
te piosenki to lata mlodosci przesiadywanie na lawkach przed blokiem chodzenie nocami na dzialki na chaber haha to byly czasy


co to chodzenie na chaber? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
bobas napisał(a):
te piosenki to lata mlodosci przesiadywanie na lawkach przed blokiem chodzenie nocami na dzialki na chaber haha to byly czasy


co to chodzenie na chaber? 🙂


🙂 no to idziesz w nocy na strzezone dzialki owocowo-warzywne i sobie bez pozwolenia zjadasz malinki truskaweczki marcheweczke itd na co masz ochote ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
dziecinada Wam powiem, fochać sobie i 'pf-ać'!!
co Wy robicie? chcecie żeby to forum przestało istnieć? bo założe się że np. laurana, marrrtini czy kurcze nie wiem, qrka ostatnio? nie wchodza tu, bo widzą że my ciągle o tym samym, Loli o mieszkaniu, a ja o swoich dole i Michale.
ale powiedziałam sobie dość! zaczne posta typu u mnie bez zmian, Mich nadal mnie wq ale nie o tym chciałam...
a jak któraś pociagnie temat to zapraszam na gadu 🙂 i tam możemy sobie pomarudzić!
bo chyba każda się ze mną zgodzi że wchodzimy na te forum żeby sobie odpocząć, rozerwać się!! czyż nie?
przypomnijcie sobie nasze fajne czasy, czy chcecie żeby to wszystko poszlo w pizdu? bo ja nie!

i nie strzelać mi tu fochów! słuchać cioci baterflai stringusowej bo dobrze goda! 🙂 mówi czyli!


popieram !!!!!
i co niektorzy powinni ochłonac troche i na spokojnie wszystko przemyslec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):


Aaaa skonczmy ten temat jej nie ma i nie bede jej obgadywac.
(...................................)
KONIEC!!
Skonczylam rozmowe o problemach i innych sprawach 'mocno"prywatnych.
I udzielac sie nie bede!
Ktos bedzie chcial poznac moje zdanie SZCZERE ALE BOLACE to poprosi.

TYLE.



To napisalam za nim Loli zaczela sie wku ze ja "obgadujemy"

I nikt chyba na to uwagi nie zwrocil....

Ela juz to napisala...
I teraz Ty....


Ja lubie z wami gadac o pierdach o muzie o szmatkach kuchni wydurniac sie...
Lubie tu byc bo z Wami jest odskocznia....
I gdzies ta odskocznia sie kurwa zgubila!! 😞

I nie zapominajmy ze forum mialo nam przynosic usmiech,porade i wsparcie w ciezkie dni -kiedys ciazy, a teraz czasem trudne dni bycia mama!







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze o czyms innym 🙂
jakbyś cie widzialy mojego babolka jak wpieprzal dzisaj ziemniaki ze szpinakiem lyzeczke chcial mi wyrwac 😁caly sloik zjadl i zasnął w bujaczku i juz tak spi godzine 🤪

Głos oddany na MARCELKA i OLENKE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
a ja napisze o czyms innym 🙂
jakbyś cie widzialy mojego babolka jak wpieprzal dzisaj ziemniaki ze szpinakiem lyzeczke chcial mi wyrwac 😁caly sloik zjadl i zasnął w bujaczku i juz tak spi godzine 🤪




A to niedlugo beba mu potrzebne 2 sloiczki 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
a ja napisze o czyms innym 🙂
jakbyś cie widzialy mojego babolka jak wpieprzal dzisaj ziemniaki ze szpinakiem lyzeczke chcial mi wyrwac 😁caly sloik zjadl i zasnął w bujaczku i juz tak spi godzine 🤪




A to niedlugo beba mu potrzebne 2 sloiczki 😁 hihi


no powiedzialam mojemu przez tel ze tak zjadl a on ze jezu to on bedzie gruby 😁
jak wy robicie? bo ja mu daje sloiczek zamias mleka poprostu zastepuje jeden posilek mleczny sloiczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
No tak mniej wiecej w poludnie - czyli taki obiadek jak by 🙂
a potem po poludniu ok 4 5 zalezy jak jadl wczesniej owoc lub ciacha 🙂


no to jeszcze musze deserek wprowadzic bo moj nie daje rady wytrzymac dluzej niz 3 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
a co ile karmicie po ja co 3 godziny 6,9,12 i tak o 15:00 daje obiadek i pozniej o 18:00 mleko i po kapaniu mleko i spac 🙂


ok 7 mleko ok 10 kaszka potem roznie obiadek potem ok 4 5 deresek i 7 mleko i nynu

no chyba ze zglodnieje to miedzy czasie mleko gdzies tam po drodze lub herbatka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
a co ile karmicie po ja co 3 godziny 6,9,12 i tak o 15:00 daje obiadek i pozniej o 18:00 mleko i po kapaniu mleko i spac 🙂


ok 7 mleko ok 10 kaszka potem roznie obiadek potem ok 4 5 deresek i 7 mleko i nynu

no chyba ze zglodnieje to miedzy czasie mleko gdzies tam po drodze lub herbatka 😉


ide spamzyc ryby bo moj sobie zazyczyl na obiad 🙂 a raczej obiado-kolacje

no to marcelek ma bardziej wzbogacony jadlospis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Olek ostatnio w sobote to juz mieska troszke wsunal. Dorzucilam do obiadku troszkę gotowanego kurczaczka na ktorym gotowaly sie warzywka. Nawet mu smakowalo, tylko on ogolnie za bardzo za jedzeniem to nie jest. Jakjest bardzo glodny to i owszem wsunie alewtedy to mu bez roznicy co. Dzis tylko akos marudzil i nie zjadl marchewki ze szpinakiem (moze dlatego ze sama gotowalama on za marchewka to juz wogole nie bardzo), bo pomyslalam ze to mu dobrze na ta biegunke zrobi.

Bobas a z jsakiej firmy kupujesz te ziemniaczki ze szpinakiem? Bo u mnie sie szpinaku nie jada a czasem bym mu chetnie dala zeby poprobowal... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde. Moj laptop mial ostatnio wypadek. Podawalam mojemu Ł sloiczek z deserkiem zeby wstawil do podgrzewacza i ja juz puscilam, on jeszcze nie zlapal i cala zawartosc wyladowala na klawiaturze i teraz mi literki nie wszystkie dobrze wskakuja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Hej! Olek ostatnio w sobote to juz mieska troszke wsunal. Dorzucilam do obiadku troszkę gotowanego kurczaczka na ktorym gotowaly sie warzywka. Nawet mu smakowalo, tylko on ogolnie za bardzo za jedzeniem to nie jest. Jakjest bardzo glodny to i owszem wsunie alewtedy to mu bez roznicy co. Dzis tylko akos marudzil i nie zjadl marchewki ze szpinakiem (moze dlatego ze sama gotowalama on za marchewka to juz wogole nie bardzo), bo pomyslalam ze to mu dobrze na ta biegunke zrobi.

Bobas a z jsakiej firmy kupujesz te ziemniaczki ze szpinakiem? Bo u mnie sie szpinaku nie jada a czasem bym mu chetnie dala zeby poprobowal... 😁


z bobivity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz się nie łapie w tym ile moja je, co ile i co...straszny dziwak z niej! dzisiaj zjadła chyba! dwa razy po 150ml mleka, 150 ml kaszki i pól słoiczka jabłuszka. i tyle...

a co do Loli, Anulka masz rację, gdybyśmy chciały Cię Aga obgadywać to na pewno nie było by to tu na forum, także oskarżenie nas o to było bezpodstawne.
w ogóle to zapomnijmy o tym, bo co niektóre się uniosłyśmy i tylko niepotrzebna atmosfera się zrobiła...

a mi napierdala łep....nie wiem, może z tej 'atmosfery' 😞 wzięłam tab i nic! porażka, bolą mnie plecy, brzuch bo okres i teraz jeszcze łep 😜 starość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ja to juz się nie łapie w tym ile moja je, co ile i co...straszny dziwak z niej! dzisiaj zjadła chyba! dwa razy po 150ml mleka, 150 ml kaszki i pól słoiczka jabłuszka. i tyle...

a co do Loli, Anulka masz rację, gdybyśmy chciały Cię Aga obgadywać to na pewno nie było by to tu na forum, także oskarżenie nas o to było bezpodstawne.
w ogóle to zapomnijmy o tym, bo co niektóre się uniosłyśmy i tylko niepotrzebna atmosfera się zrobiła...

a mi napierdala łep....nie wiem, może z tej 'atmosfery' 😞 wzięłam tab i nic! porażka, bolą mnie plecy, brzuch bo okres i teraz jeszcze łep 😜 starość!



aga sypiesz sie powoli haha 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kAguś dzisiaj taki chyba dzień dupno spiczniały 🙂 Bo Krystian też marudzi, a i ja jakaś taka wyprana. To na to wychodzi, że wy tak dwa-trzy razy tylko mleko dajecie? Mój to co chwilę je i też ciężko mi określić co i ile i o której. Ale chyba zacznę mu więcej gotować.
Agaa co? Spodobały Ci się moje stringi 😁 chciała byś potargać za sznureczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny! na miłe słowo od Was to zawsze można liczyć! 🙂
ale napierdziela dokładnie tak jak mówisz Aniu...tak łupie 😞

hmm nie wiem czy można wymienić, wymyć można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...