Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mam dwa elektroniczne i mierzą dobrze...o dziwo!

Ewa mi się rozryczała takim dziwnym płaczem przy karmieniu 😮 odłożyłam ją do łóżeczka i leży 😮 też się jakoś dziwnie zachowuje! 😮

Eluśka a co Niki tak źle śpi? ząbki też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi oby spał jak najdłużej...i spokojnie!

Aniu no ja czekam łaskawie aż ktoś łaskawie wyjdzie z tych kamerek...ale chyba się nie doczekam.
ale wcześniej jak się bawiłam to było super!!

i podobno ma być tak że będzie można sobie zrobić chat on-line z obojętnie jaką osobą 🙂
oraz doczytałam że będzie czat taki normalny, jak kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sie zastanawiam czy ktores z naszych wrzesniowych dzieci mialo temperatre przy zebach? czy tylko marudzily... ale Olkowi jeszcze nic nie widac od gory, ani te dziasla napuchniete, ani czerwone...ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może to będą ząbki, wiesz...dzieci wtedy się dziwnie zachowują. moja też jakieś dziwne akcje ma ostatnio... 🤢

Aniu dokładnie, a kiedyś ma być podobno tak że każdy będzie mógł się podłączyć, video chat to się będzie nazywać, Ooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boskie to było dzisiaj, ustawiłam kamerkę na Ewkę która spała, a później się wybudziła i się do kamerki śmiała 😁
a poxniej zatańczyła dla baterflai i znowu poszła spać 🙂

i widziałam też kawałek Loli i Oleńkę 🙂 oraz Olka od Rudi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnei, świetna sprawa! w ogóle nie wiem czy nadrabiałaś ale Loli zaś wczoraj trafiła na admina i sobie gadali! skubana szczęściara 😜

śpi śpi, ale jakaś taka dziwna jest...za spokojna.

a Marcelek? wycałowany śpi? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz sem:0

hihi no widzialam.. co nie co tylko czytalam bo dosyc sporo stron zapisali 😜 zreszta jak dzis 😜
A Marcys cos dzis pieprza w tylku... nic mu nie pasuje i strasznie sie msci na wszystkim namietnie gryzac 😜
I teraz jakos tak nerwowo cos..

Ale od kad przyjechal to 1 noc tylko w lozeczku spedzil....A tak to ze mna, i dzis w nocy tez ciagle wtulony 🙂
teraz lezy z K i spi juz tez na amen 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udalo mi sie go przy cycku uspic, temp, spadla, zobaczymy jutro, jeszcze o 24 ostatnia dawka antybiotyku, mam nadzieje ze z tymi uszkami spokoj, ale chyba dla pewnosci i tak pojde jeszcze raz na sprawdzenie. Zrobilam sie przewrazliwiona mama, a mialam go hartowac...
dziwne w tych kamerkach jest ze ktos jest zalogowany i nie uzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...