Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilam tez... 27str?? oj oj..

Marcys wysiedzial bite 2h bo dr sie spoznial, zaczepial wszytskie babcie 😜 jednej nawet torebke chcial zabrac 😜
Na na koniec pigula powiedzila ze matki z dziecmi maja isc do innego budynku 😮 KPINA KURWA JASNA!!! 😠 😠

ale M zdrowy osuchowo czysty... A ten katar to mu na alergiczny wyglada i te chrosteczki, mam go obserwowac i jak co to rpzyjsc.. to Enkorton prawdopodonie dostaniemy 😮 ehhh super.... kuzwa.... i nie chce juz glosno mowic na co najprawdopodobniej jest uczulony- a raczej na kogo....ehhh 😠 😠 😠 niech go w jego rzeczy ejszcze ubiora i ebdzie super!


Ale.... jestem kurwa do kitu.... 😞 😞 😞 wyje jak jebnieta!! nieodpowiedzialna i nie poprostu glupia!!! 😞 😞
M lezal na lozku... w poprzeg, nogi mial spierowane do podlogi i na srodku.... Ja musialam napalic w piecu... i patrzylam na niego... wkladalam kurwa drewno spojrzalam na niego i widzialam jak spada 😞 😞 😞 😞 glowa uderzyl o stol a potem o polke pod blatem i o podloge.... 😞 😞 😞 😞 tak plakal przerazliwie.... ma 2 guzy na glowie i napuchniete ucho i troche sine... 😞 😞
kurwa nienawidze tego kurwa jebanego mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciagle syf od wegla ciagle musze sprzatac palic w tym piecu zamiast z nim sie bawic 😞 😞 gdybym miala normalne kaloryfewry to by nic sie nie stalo.. mialabym dla niego duzo czasu 😞 😞
Jeszcze ten pierdolony niski stol... jak by byl wyzszy to by tylko na ziemie upadl a nie kurwa jeszcze o 2 grube szyby uderzyl..... 😞 😞 😞
tak dlugo plakal biedny, przylozylam mu zimny mokry recznik a on tak krzyczal... 😞 😞
jak widzial ze siadam na lozku to plakal 😞
A co jeszcze.... jak tak plakal.. to mocno mnie trzymal i mowil mama mama mama.... ☺️
jestem do dupy matka kurwa dziecka przypilnowac nie umiem.... 😞 😞 😞

jak powiem K to mnie zjebie w huj.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam tez... 27str?? oj oj..

Marcys wysiedzial bite 2h bo dr sie spoznial, zaczepial wszytskie babcie 😜 jednej nawet torebke chcial zabrac 😜
Na na koniec pigula powiedzila ze matki z dziecmi maja isc do innego budynku 😮 KPINA KURWA JASNA!!! 😠 😠

ale M zdrowy osuchowo czysty... A ten katar to mu na alergiczny wyglada i te chrosteczki, mam go obserwowac i jak co to rpzyjsc.. to Enkorton prawdopodonie dostaniemy 😮 ehhh super.... kuzwa.... i nie chce juz glosno mowic na co najprawdopodobniej jest uczulony- a raczej na kogo....ehhh 😠 😠 😠 niech go w jego rzeczy ejszcze ubiora i ebdzie super!


Ale.... jestem kurwa do kitu.... 😞 😞 😞 wyje jak jebnieta!! nieodpowiedzialna i nie poprostu glupia!!! 😞 😞
M lezal na lozku... w poprzeg, nogi mial spierowane do podlogi i na srodku.... Ja musialam napalic w piecu... i patrzylam na niego... wkladalam kurwa drewno spojrzalam na niego i widzialam jak spada 😞 😞 😞 😞 glowa uderzyl o stol a potem o polke pod blatem i o podloge.... 😞 😞 😞 😞 tak plakal przerazliwie.... ma 2 guzy na glowie i napuchniete ucho i troche sine... 😞 😞
kurwa nienawidze tego kurwa jebanego mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciagle syf od wegla ciagle musze sprzatac palic w tym piecu zamiast z nim sie bawic 😞 😞 gdybym miala normalne kaloryfewry to by nic sie nie stalo.. mialabym dla niego duzo czasu 😞 😞
Jeszcze ten pierdolony niski stol... jak by byl wyzszy to by tylko na ziemie upadl a nie kurwa jeszcze o 2 grube szyby uderzyl..... 😞 😞 😞
tak dlugo plakal biedny, przylozylam mu zimny mokry recznik a on tak krzyczal... 😞 😞
jak widzial ze siadam na lozku to plakal 😞
A co jeszcze.... jak tak plakal.. to mocno mnie trzymal i mowil mama mama mama.... ☺️
jestem do dupy matka kurwa dziecka przypilnowac nie umiem.... 😞 😞 😞

jak powiem K to mnie zjebie w huj.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adas wlasnie zjadl obiadek 🙂
zauwazylam ze jak poloze sie razem z nim na drzemke to dluzej spi 🙂 polozylismy sie o 13:00 a obudzil mnie o 14:30 🙂
no to AGA mialas wyprawe i to w taki mroz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty aniu nie jestes do dupy 😘 to jego pierwsze guzy ale nie ostatnie 😜 mi tez ostatnio prawie spadl z lozka w ostatniej chwili go zlapalam teraz trzeba miec normalnie oczy w kolo glowy bo te nasze urwisy coraz bardziej ruchliwe
jak slysze slowo alergia to az mnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania nie gadaj żeś zła matka, bo to każdej z nas się prędzej czy później zdarzy! oby oczywiście nie ....
tak jak mówi Asia, to nie ostatnie guzy...
ale wiem co czujesz, bo ja miałam też taką sytuację, że z mojego leżenia chciałam ewkę zabrać do siebie z bujaka...i mi się wymsknęła, upadła na szczęście spowrotem na bujak...ale strach w oczach 😞
już się nie przejmuj...a może K nie mów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie powinien nie ma go z nim to nie wiem ile potrzeba energii i uwagi zeby sie nic nie stalo a to jest nie mozliwe musiala bys go okleic poduszkami zeby spokojnie wyjsc np do lazienki bo w lozeczku tez sie moze udezyc o szczebelki.
Latwo sie kogos opiernicza jak sie czegos nie robi madrala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu zdarza sie ! nie przejmuj sie jak dzieciaczki zaczna chodzic to dopiero beda poobijane i tez nie bedziemy wstanie przewidziec wszytskiego a wiec glowa do gory.


Chata ogarnieta i mam identyczny kochana problem jak ty mam panele wszedzie i to jasne i to tak widac perfidnie kazdy brud ze sie wkurwiam bo codziennie musze zamiatac cale mieszkanie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka Ty sie nie daj tak zdołować! to nei Twoja wina i koniec.

ejjj ta akcja wczoraj na czacie to było podobno coś poważnego i jeden wątek obsmarowuje wszystkie dziewczyny co swoje dzieciaki pokazują w kamerkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjebalam go.... ze wrzeszczec to potrafi ale przejac sie tym ze jestem sama i nawet nikt by mnie do szpitala nie zawiozl to nie....i ze w lozeczku tez spobie moxze krzywde zrobic jak wczoraj o ta srobe po 2 ak sie wspina po szczebelkach i wyleci przez barierke to tez bedzie moja wina ze go na ziemie nie polozylam 😮

to sie odczepil i ze mam nie plakac...


ja wiem ze to nie ostatni raz a bedzie tych gozow siniakow i przeciec coraz wiecej ale on tego nie rozumie

a w d mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka no co ty?! Zjeb go ile wlezie, że jak taki nieomylny to zamieńcie się rolami i zobaczymy co zrobi 🤢 Na szczepieniu tylko troszkę malutki zapłakał i następne za pół roku i wtedy za darmo 🤪 Chociaż tyle...I Krystian już pit złożył więc teraz tylko czekać 🙂
Loli moi rodzice mieszkają 50km stąd więc no nie dam rady go szukać. A na chustę czy wózek za zimno...U nas jest 15 st mrozu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...