Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
ja tez nie mam slubu i predko nie chce.kocham go wiadomo,ale mówie mu to samo...droga wolna jak nie pasi. nie bede cie zatrzymywac. napisałam, ze zaraz sie spakuje i zadzwonie po jego siostre zeby nas wywiozla bo widze ze wszyscy mu przeszkadzamy to sobie odpocznie od nas 😜 ciekawe co napisze...hehe pewnie to pa pa szerokiej drogi 😁 😁 😁


Elu czekam na wiadomosc od Krystka !

Dobra z ciebie babeczka 😎 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Z tamtym wzięłam rozwód z powodu alkoholizmu jest nałogowym alkoholikiem a wiesz trudno było tak żyć i teraz jakbym miała tłumaczyć dziecią ,że nie wiem gdzie ich ojciec jest lub kłamać że w pracy bo on nawet na tydz lub dwa do domu nie przychodził gdzie siedział i co robił nie wiem.Przed rozwodem kapłam się że z kimś się spotyka było mineło i z nim mam dwójkę dzieci Obydwoje planowane a przy Piotrusiu to byłam głupia myślałam że jak mu dam syna to się zmieni g.... prawda.Pani psycholog mówiła na spotkaniach dla rodzin współuzależnionych że to normalny odruch w myśleniu.Kocham dzieciaki i za nic w świecie bym ich nie oddała nikomu 🙂Muszę posrańca przebrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
wrocilismy od tego lekarza no i ja smutna ze maly ma ta alergie i szukam jakis info w necie a on do mnie ze to moja winna 😮 bo dalam mu kaszke mleczno ryzowa i przez to mu wyszlo no bylam w szoku jak bym wiedziala to przeciez bym mu nie dala logiczne i jakies wyrzuty mi zaczal prawic no nie poznaje wlasnego meza to sie wkurwilam i zaczelam tez pyskowac i od slowa do slowa nie gadam z nim nie odpuszcze dopuki mnie nie przeprosi.Teraz wychodzil do pracy i narazie do mnie no juz sie odezwe mysli ze mi to przejdzie nie ma szans niech spada na drzewo.Nigdy sie tak zle nie czułam zeby mnie oskarzac ze zle sie zajmuje dzieckiem 😞 brak mi slowe


Bobas, chlopy to glupki, mysla ze jak spedzamy tyle czasu z dziecmi to odrazu wszystko jest przez naz jak sie cos stanie. Anulka tez tak wlasnie ma za jak sie cos Marcelkowi stanie to K ja odrazu opiernicza?
Sory z jakiej racji ? a z kad ty moglas wiedziec ze on jest uczulony ? no proszzze...... przecierz wiadomo ze kazda z nas chce jak najlepiej dla swojego bobasa ! i po co bysmy dawali cos dziecia na ktore sa uczulone bo bez jaj ! masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Z tamtym wzięłam rozwód z powodu alkoholizmu jest nałogowym alkoholikiem a wiesz trudno było tak żyć i teraz jakbym miała tłumaczyć dziecią ,że nie wiem gdzie ich ojciec jest lub kłamać że w pracy bo on nawet na tydz lub dwa do domu nie przychodził gdzie siedział i co robił nie wiem.Przed rozwodem kapłam się że z kimś się spotyka było mineło i z nim mam dwójkę dzieci Obydwoje planowane a przy Piotrusiu to byłam głupia myślałam że jak mu dam syna to się zmieni g.... prawda.Pani psycholog mówiła na spotkaniach dla rodzin współuzależnionych że to normalny odruch w myśleniu.Kocham dzieciaki i za nic w świecie bym ich nie oddała nikomu 🙂Muszę posrańca przebrać


Madra kobitka 😘 napewno nie bylo latwo ale super 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
o CO CI CHODZI? WRÓCIŁEM WCZORAJ I TO NIE JA MIAŁEM ZŁY HUMOR.NIC ZŁEGO NIE ZROBIŁEM.I TO NIE MOJA WINA. SKORO TY MASZ OCHOTE MILCZEC ODWZAJEMNIAM SIE TYM SAMYM.
No idiota. Dopiero co wam napisałam, że chciałam przecież pogadać jak dzieciaki zasnęły 😮


hehe 😁 meszczyzni !
Ela to jest nic , twoj chociarz zdania rozwija, a moj mi odpisuje TAK< NIE< OK i tyle....on kompletnie nie pokazuje swoich uczuc kompletnie nic !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce go bronic w zadnym wypadku ale jestem w szoku bo on nigdy sie tak do mnie nie odzywał nie wiem co mu odbilo ale ja nie odpuszcze 😠 bo raz mu pokarze i pozniej to wykorzysta niech sie pomeczy z przeprosinami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
czaicie poszla do kuchni bo jeszcze tam nie bylam od rana
a tam na stole swiezy chlebek i kartka
kochanie przepraszam za wczoraj zjedz dobre sniadanie 😁


WoW niezle bobas ! och tez bym tak chciala, ale moj to kompletnie romantyk nie jest on uczucie to traktuje jak hmm ni wiem. Wiecie co- ja nigdy nie bylam z nim na jakiejs kolacji ani nic ! nigdy mnie nie zaprosil ! nawet na pizze 😞
I wiecie co zazdroszcze panienka ktore maja fajnych chlopaków zorgniazowanych itp.
A moj ciagle przestan to nie tamto nie.
Nawet kurwa glupich zdjec nie lubi robic ? masakra.
A wczoraj przyniusl sobie zupe do pokoju a ja wzielam Ole na przebierak , bo kupsztaj byl a on do mnie kurwaaa mac nie widzisz ze jem ! wyszedl z ta zupa i trzasnol drzwiami , ze on to nie ja i przy gownie nie bedzie jadl .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli moj to za to potrafi zadbac o kobiete kwiaty spacer kolacja w restauracji nawet dzieciakiem sie zajmuje przyjdzie z pracy i zaraz chodz do tatusia a przez weekend uuu caly czas z nim siedzi i dodatkowo z moimi dziecmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Loli moj to za to potrafi zadbac o kobiete kwiaty spacer kolacja w restauracji nawet dzieciakiem sie zajmuje przyjdzie z pracy i zaraz chodz do tatusia a przez weekend uuu caly czas z nim siedzi i dodatkowo z moimi dziecmi 🙂


pozazdroscic kochana ! moj tylko jak musi np. urodziny, dzien kobiet itp to kupi kwiatka tak to nie ma szans, tyle razy mu tlumaczylam ze kobiety to lubia ale bez sesu ! a prosic to ja sie nie bede ! tylko czasem mu to wypominam to sie na mnie wkurwia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh tamten tez taki byl z tego co wiem moj M mowi ze to jest tak jak kogo sie wychowa tak bedzie robil ze ojciec ich tak nauczyl na urodziny jaki bukiet dostalam mmmm 5 pieknych duzych roz ozdobionych czerwone mmmm,a czasami tak jest ze szkoda im kasy bo twierdza ze to i tak uschnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...