Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Wróćiłam z zajęć 🙂
jak wam mija to swięto ?? 😁
u nas świetna pogoda poprostu świetna 🤪 🤪
ładne te bluzeczki które Elka pokazała z allegor super 🙂
pomyśle o jakiejś 😁
wiecie dziś byłam w lumpku na Nowym Bytomiu gdzie we wtorkiem jest wszytsko za 1 zł 🤪
kupiłam Kacprowi 5 ciuszków i zł zapłąciłam 😁 aż dziwnie 😁
ale wiecie jakie fajnee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oo jaaaa. ale tu pusto... ktora sie pisze na szum - piwo wieczorem 😜 ehhe
My na spacerku 😉)
teraz u tesciowej na drina wezlal 😁 hehe
kurde.. wicie co. ze kurde wszyscy mozliwi zyczenia napisali itd a od karola nic... 0 nul... 🤢 🤢 eeehhh ☺️ a w dodatku siedzi w szczecinie.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wróci dzisiaj Aniu? Mi dopiero Krystian przed chwilą złożył życzenia typu najlepszego...prawie zapomniałem 😮 Już lepiej jak by w ogóle mnie olał. Jeszcze mu dojebałam , że od jego szwagra dostałam kwiatka, a on, że jak by miał to też by mi dał.WTF???? 😮 😮 😮 Szykuję się do kąpania. Szalony wieczór...Wieczory-najgorsze 🤢 A potem Aniu mogę Ci potowarzyszyć...Ale tylko z ohydnym winem od teściowej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wino tez jakies biale sprita doleje i mniamii 😁 😁 😁
Nie nie wroci jutro dopiero 🙂)
Achh Ci faceci.. kosmos normalnie jacy dziwni.. ale jak Ty bys o czyms dla niego zapomnialam to by foch byl jak nie wiem...
ach srac ich ale wiecie ile laske lazilo z kwiatamiii.. loooooooo 😲

Kurwa tesciowa znalazla bransoletke zlota najlepsza proba... bylysmy sie pytac ile za nia dostanie 500 zl .. naprawa zapiecia 70 a ona chce sobie naprawic 😮 😮 glupia.. zepsuje sie znowu i tyle bedzie widziala 😮 ja odrazu bez zastanowienia bym sprzedala 😜
heh
😜

dojebala mi dzis... bo jej ostro mowie jak cos zapomni co mowie i zapyta o to samo.. ze jestem agresywna 😠 😠 😠 bo kurwa kupila gowno jakies do postawienia na swieta- co my juz mamy i zadowolona a ja ze my to mamy ona ze nie widzial,, to mowie jak do nas nie rpzychodzi to nie widzi.... 🤢
Ona kurwa by tyle gowien sobie nautykala ze polk sie uginaja na parapecie ok 50 kaczek 4 kwiaty perfumy kable gowna.. na nalej polce ma 10 ramek 🤢 🤢 i mi probuje tez tak wtykac a ja sie nie dam ni hu ja.. nie bede sobie meiszkania zasmiecac 🙃

oki lece.. ebde jakos wieczorkiem 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak zwykle nie mam czasu nadrobic. nie bylo mnie pare dni tu ale co dzien glosuje na wecie 🙂 moja ola chora, wczoraj byl doktorek na wizyte domowa wzial 70zl w aptece 60! jestem pod kreska juz :/ bida z nedza normalnie. jak do jutra malej nie przejdzie to mam dac antybiotyk. zasmarkana jest juz tydzien i nie ma poprawy.
co do dnia kobiet to dostalam tylko buziaka, aa szkoda gadac.. moj to albo prezenty jakies typu biżuteria albo cos takiego lepszego droższego albo nic, nie ma jakichs polsrodkow, a ja bym sie cieszyla z glupiego kwiatka. kiedys to pamietal.. u rodzicow stoi caly wazon moich ususzonych roz co od niego dostawalam przez 4 lata. a od slubu to juz nie zakladalam wazonu bo moze z 2 dostalam przez ponad poltora roku! a ja mu zrobilam na dzien kobiet :P tzn na ostatki bo od jutra nie jemy slodyczy.. mus czekoladowy ten co ela przepis wkleila. pycha.. Ela robilas go w koncu? bo nie czytalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo !
Zeczywiscie dzis tutaj pusto. I CHYBA WIEM DLACZEGO !

U nas tez boska pogoda dopiero niedawno wrocilam ze spacerku ! a tutaj znow trzeba isc.. do tej ksiegowej juz mi sie nie chce na maxa.. ale musze.
Od B hmm tylko zyczenia. Pytal sie mnie czy ma mi kupic kwiatka- powiedzialam ze nie , nie chce.
Ale to troche dla mnie dziwne ze on za kazdym razem sie mnie pyta czy chce kwiatka jak by sam nie mogl pomyslec ze ma mi kupic i tyle bez pytania.
Ale sama mu mowie ze nie chce, bo zwiednie odrazu a on noo wlasnie ! tak myslalem ze kwoatka to eh.
A walic to pieprzyc to !
Naszczescie w Angli nie ma tego swieta !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...