Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sporadycznie, powiedzmy tak co druga noc minutke albo 2, bardziej na uspokojenie jak sie wydziera przez sen, bo mleka to juz tam chyba leci pare kropelek, i wcale to nie jest systematycznie ze np co noc karmie, no i to jest w dodatku tylko 1 na dobe albo wcale po czym dostaje i tak butle w dziuba za chwile jak sie okazuje ze to jednak o jedzenie chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcale mi sie nie spieszy zeby dostac, poprostu dobrze byloby wiedziec kiedy 🙂 jak i z porodem no ale widocznie trzeba czesto życ w niewiedzy.
a tak z innej beczki, jestem bardzo zadowolona z mojego lozeczka na biegunach bo jak ola siew budzi to zakolysze i spi dalej, teraz siedze sobie na lozku z lapkiem a ola w lozeczku obok, sznorowka przywiazana 😎 i ja kolysze od czasu do czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wymieniam cos czuje ze do roczku w tym pojezdzi,jak ostatnio w niedziele bylismy w kosciele to byla babka z maluszkiem w foteliku i wiecie co strasznie malutki miala ten fotelik noworodek ledwo do tego sie miescil 😮Ja mam jakis duzy ten fotelik heh.Elus Franus slodki jak pieknie gada heh i tak samo jak moj jak widzi tel siedzi cicho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moaj ola sie ledwo miesci juz w swoim i bedziemy cos myslec o wymianie. Loli a chodzi ci o imie czy ogolnie jak do niej mowimy? bo jak o imie to u nas olenka i ola przewaznie, czasem olcia, nie podoba mi sie olka strasznie i tak nie mowimy, poza tym (co jest czesciej uzywane) to wszelakie zyjatka od myszek przez robaczki, pszczółki żabki itd 🙂 kochania itd a jak chodzi o takie normalne mowienie to to jest naturalne ze jak sie mowi do dzeicka to czesto uzywa sie takiego jezyka wlasnie ze zdrobnieniami i smiesznie tak, to sie nawet specjalnie nazywa jakos naukowo, nie wiem jak po pl ale uczylam sie o tym, ale to tak przy zabawie jakiejs, jak cos do niej mowie o tak cokolwiek zeby gadac to normalnie, prawie tak jak do innych ludzi, ale wiaodomo jej frajde sprawia najbardziej jak sie do niej tak smiesznie mowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dalam Olence ten CalPol jak Iwwwa mowila i spala o wiele wiele lepiej , wsymie sie przebudzila ale tylko smoka chciala chodz na wiczor tez malo zjadla 😉
Ale nie zucala sie po lozeczku ani nic, to co teraz? mam jej to dawac codziennie na noc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj to brzydki bede trzymac kciuki mocno za nich.MarzenaS na maj2011 normalnie wspomnienia mi wracaja ja o tym czsie bym juz miala prawie rocznego bobasa tez mialam termin na maj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...