Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale dzisaj piekna pogoda caly czas bylam na spacerku teraz troche przygotowac do obiadu i do lekarza z adasiem
elu ja w zeszlym roku dostalam za prad do zaplaty 800zl tez nam lipnie wyliczyli i pozniej tak doplata 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam to wszystko gdzieś 🙂 się będziecie niemiło czuć - po co? olać to i jechać dalej 😜

byłam na mieście! Mich z mała u babci i poszalałam 😁 😁 😁 😁 kupiłam sobie kurtkę 'skórzaną' 😁 i korektor pod oczy jazdaaaa 🙂))))

Asia i któraś co chciała jeszcze te bluzy takie FAJNE co pokazywałam, te długie. widziałam je u nas, kosztują ponad 50zł i są....brzydkie?! w sensie widziałam tą szarą i na wystawie i na dziewczynie i powiem Wam że mi przeszło! ciesze się że nie kupiłam 🙂
jeszcze bym chciała buty przejściowe, spodnie, stanik...majtki i sweterek oraz pare bluzeczek 🙂 🙂 ooooo tak 🙂

Eluśka dzięki za te 3 😁 😘
all dzięki :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no kto? No i kto Ci mówił, żebyś na mieście poszukała? 🤪
Ja wyjdę z tych chorób, z rachunków z kosmosu, i może wrócę normalna.
Agaa i ja chcę koniecznie, już teraz natychmiast na moją chandrę Ciebie w tej kurtce tu na brzuchu na zdjęciu ☺️
aaaa tez dzisiaj poszalałam.Kupiłam sobie trzy bułki i podpaski 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...