Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe ciesze się jak głupia z siku 😁 😁 dzwonie do mojego a ten do mnie "eee przez przypadek..."
grunt to zgasić zapał żony... 🙂

kwasiek aaa zapomniałam Ci odpisać, wygrałam elastyczną ale mam tkaną, tą zwykłą, ale b.fajna jest 🙂 dopiero raz byłyśmy, ale mi się bardzo podoba 🙂 tylko nogi bolały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
dobre Ela 😁


aaaaa Ewa właśnie pierwszy raz zrobiła siku do nocnika!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 mój dzidziol 😁


brawo ewcia ale ty zdolna dziewczkynka jestes 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
hehe ciesze się jak głupia z siku 😁 😁 dzwonie do mojego a ten do mnie "eee przez przypadek..."
grunt to zgasić zapał żony... 🙂

kwasiek aaa zapomniałam Ci odpisać, wygrałam elastyczną ale mam tkaną, tą zwykłą, ale b.fajna jest 🙂 dopiero raz byłyśmy, ale mi się bardzo podoba 🙂 tylko nogi bolały 🙂


🙂 🙂 poczekaj na pierwsza kupę - to dopiero jest radocha 🤪 🤪 🤪

a co do chusty, to super, że jesteś zadowolona : a nogi - ćwiczyć trzeba! 😜 kondycję może jakąś złapiemy na wiosnę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy moze byscie mi doradzily jakie dac kolory u corki w pokoju i u syna????Mała niby chcialaby liliowy lub seledyn moze jakis inny sama nie wiem ,a syn chce niebieski a wiecie najlepiej bylo z poczatku chcial czarne sciany i zabudowane okno 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cos sie dzisiaj odnalesc nie moge na brzuszku nie moge sie skupic co chwie cos jak nie kupa to siusiu to jesc to placz i tak w kolko 😮
bede wieczorem moze poprawi mi sie nastroj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś tez tak myslalam tylko z dziecmi ciezko isc do sklepu za duzo wymyslaja kiedys sie przekonasz dlatego mysle jaki a potem pokaze czy sie podoba i o wybrane bo tak to by kazda sciana byla inna 😜a co najlepsze syn chce miec spidermena na scianie zebym namalowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też pomyślałam że dla córeczki fiolet jakiś fajny, ale tak jak mówi Ela to może najlepiej iść z nimi do sklepu niech sami wybiorą...podobno dzieci się strasznie cieszą jak mogą same zdecydować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widzisz ty to masz glowe hehe pajeczyny na sufit a namalowac namaluje mu sama tylko ze to czasochlonne zobaczymy moze sie uda 🙂dziekuje za pomysl jeszcze cora mi zosala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Agus ciesza sie tylko potem na glowe moga wejzc trzeba uwazac 😜
  • AAAAA TERAZ DOPIERO ZAUWAZYLAM AGAA MODERATOREM 🤪 🤪 🤪GRATKI 😘
  • Jaka ja slepa ☺️to juz ten wiek
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...