Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Domi ja robię ,,na oko,,. Tak ze trzy łyżki masła albo margaryny, dwie mąki. Masło rozpuszczasz w garnku, dodajesz mąkę i mieszasz żeby rozgnieść grudki. Nie musisz tego podsmażać tylko żeby się połączyło. Potem dolewasz trochę mleka i mieszasz żeby grud nie było. I znowu dodajesz i tak powoli. Gotujesz i sprawdzasz jak za gęsty to jeszcze mleka.
A potem to już jak lubisz. Możesz wcisnąć tam czosnek, dać zioła prowansalskie, koperek, chrzan. No i sól i pieprz. Zależy do czego on ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Domi ja robię ,,na oko,,. Tak ze trzy łyżki masła albo margaryny, dwie mąki. Masło rozpuszczasz w garnku, dodajesz mąkę i mieszasz żeby rozgnieść grudki. Nie musisz tego podsmażać tylko żeby się połączyło. Potem dolewasz trochę mleka i mieszasz żeby grud nie było. I znowu dodajesz i tak powoli. Gotujesz i sprawdzasz jak za gęsty to jeszcze mleka.
A potem to już jak lubisz. Możesz wcisnąć tam czosnek, dać zioła prowansalskie, koperek, chrzan. No i sól i pieprz. Zależy do czego on ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jee a kiedy jedziecie ?????? 😉
  • I butelka i kubek i łyżka i szklanka jest beee dla niego od poniedziałku tego 🤢
  • A szminka to z orifleya czy jak to się tam pisze jak młody wstanie to ci napisze nazwe i numer super to jest 🙂A jak tam Franuś ???|Paweł teraz śpi
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Franek też śpi bo jeździliśmy autem w sprawach po mieście i padł. A ja mam lenia i tyłka od krzesła nie umiem odkleić 😜
    No dokładnie nie wiemy. W czerwcu Ania może. A ja bym wiedziała jakoś w kwietniu albo maju dokładnie. Bo też ciężko mi powiedzieć co będzię za 5 miesięcy i jak się ułożą zjazdy do Pl Krystiana 🙂 A dzisiaj nakłamałam w urzędzie, że on jest zameldowany, ale że mieszkam tu sama hehe 😁 No ale w sumie to prawda 😉 A z czego się utrzymuję to napisałam, że z rodziny pomocy 😜 Oni ciągle oszukują i sami nas tego uczą i zmuszają więc bez skrupułów wywlekę każdą złotówkę.
    Kurde muszę spodnie sobie kupić bo serio się nie dopinam a jak dopnę to mam wrażenie, że mi dupsko odpiłują 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ela no nie zartuj że się nie dopinasz 😲 😲
  • Ja jadę nad morze 29 czerwca na 7 dni do Bobolina 🙂heh fajnie by było jakbyście gdzieś niedaleko były byśmy się zmówiły 🙂 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    On się strasznie broni. Po pierwsze mówi, że chce żebyśmy nacieszyli się małym Frankiem i żeby on miał nas tylko dla siebie. A po drugie bardzo przeżył mój poród i połóg więc ma chłopak traumę. Powiedziałam mu, że gdybym wiedziała , ze taki z niego cziken to bym go nie zabrała 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Szczerze powiem ci tak bardzo się cieszę że mój M był ze mną ale gdybym miała drugi raz wybór nie prosiłabym go oto ze względu że napatrzył się nacierpiał ze mną i ogarnął go po tym wszystkim wstręt do mnie nie przyznawał się do tego ale to wiem teraz po 1,5 roku rozmawialiśmy o tym i mi powiedział że temu taki był do mnie oschły bał się dotknąć 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    łlooo jacie to dużo kasy musi wszystko kosztować do tego no nie???
  • No wiesz jak to się mówi nie musiał by wracać heh widziśż mój pojechał niby na trzy miesiące a w maju będzie już rok 😞
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No musiał by. Nie dała bym rady z dwójką maluchów i psem.
    Powiem Ci, że lampę chcę max do 50zł kupić. Myślę, że w 100zł się zamknę ze wszystkim. A 50zł kosztuje jedna wizyta u kosmetyczki więc się opłaca. Zwłaszcza, że mamie i koleżankom będę mogła robić 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wiem że łatwo by ci nie było coś wiem na ten temat 😞 dlatego nie chce do tego pieska chociaż by się przydał bo ogród duży i dzieciaki by chciały no ale hmmm tego bym se już nie wyobraziła już mam problem jak mam iść do pieca czy teraz jak już śnieg trza iść odgarnąć no ale popołudniami jest mama to czasem pomoże i na szybko do sklepu lecę ale najgorsze jest jak trzeba iść albo mi albo dzieciakom na badania bo sama z Pawłem i Piotrem nie mam tam po co iść bo Piotr to masakra jest w trójkę go trzymać musimy i ryczy a co za tym idzie Paweł się zanosi 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No wyobraź sobie np , że gdzieś wyjeżdżasz. Trójka dzieci i jeszcze pies? Też bym się nie podjęła.
    Pełno jest takich drobiazgów, które dają popalić. Choćby wyprawa ze śmieciami do kontenera. Też ciężko tachać w jednej ręce wór, a w drugiej dziecko. Trzeba się nieźle nadźwigać i nakombinować.
    No nic idę coś sprzątac bo nawet obiadu dla małego nie mam 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...