Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
n nasze szkraby są o wiele bardziej kumate niż nam się wydaje 🤪 🤪 🤪 🤪

u nas ogólnie bierzmowanie też było raczej skromnie wyprawiane...
a teściowa se wymyśliła ,że zrobi młodemu bierzmowanie razem z jej urodzinami ,bo ona ma 3 dni po bierzmowaniu urodziny i przez to robi większą ''imprezę''
a mój będzie świadkiem,więc coś muszę kupić temu cyborgowi...on tylko przy kompie by siedział... 🤢
ja też nie chcę zbyt dużo kasy wydać na to ,bo w maju mam przyjęciny chrześniaka i kuzynki męża...i zaś wydatek
w chrześniakowi to muszę coś większego kupić lub dużą kasą rzucić... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
no rozumiem cię...wkurzające...granicz dostęp i będziesz miała spokój 🙂

nie wiem...chyba najprościej jest g p prostu zapytać... 🙃 🙃 🙃 🙃
i ja będę miała problem z głowy i on będzie zadowolony 😎


No dokladnie 🙂
wlasnei napsialam do Iwy bo martwi mnie ta jej nieobecnosc 😞
A Elka miala wczoraj wrocic i tez cisza...


Mala spi?? 🙂
Perelka gdzie Cie wsiorbalo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u naas też tylko świadkowie i kawa i jakiś tam podarunek,a spać nie mogę iść bo młody mi nie da spać ciągle coś jęczy 😠 😠
  • Aaniu no to ci jaja hehe zablokować go możesz 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no Olinek śpi już godzinę...znając ja tak za 30 min będzie pobudka i dalej będzie latać 😁
    Iwwka pewnie ciągle taka zapracowana jak ostatnio i dlatego nie zagląda 🥴

    a Perełka może jednak zdecydowała się położyć...,bo u niej znów ciężka nocka 🙃
    u nas (odpukać)...na razie ok ze spaniem w nocy 🙂
    A jak Marcelek ciągle dajesz mu ten syrop na uspokojenie?pomaga coś?
    ja ostatnio przestałam jej dawać ....i jest ok
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No nie mam juz tego na recdepte tylko ten homopatyczny czy jak to tak sie pisze...
    I do d jest nic mu nie pomaga... tzn cos tam moze ale bardzo niewiele.
    Daje mu jeszcze magnez na noc.
    Dzis chyba ze zmeczenia spalismy oboje jak zabici ten przed 20 a ja juz o wpol 9 chrapalam 😜

    Ale gadalam wczoraj z mamami na tej salce to prawie wszystkie mowily ze dzieci maja takie nocne ataki... OD CZEGO TO BY BYLO?


    A jaki jej dawalas? ten melisal?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no ja wczoraj czytałam o tym....na wp.pl
    ale mam nadzieję,ze dobrze się to skończy 🤨

    ja właśnie dlatego nigdy nie lubiłam chodzić na dyskoteki...,bo u nas to tylko każdy szuka zaczepki ,a nie idą tam p to ,żeby się pobawić i normalnie aż strach iść 🤢
    na palcach policzę ile razy w życiu byłam na dysku... 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    tak MELISAL....ale około 2ml.......raz dziennie
    teraz jest lepiej ,więc nie daję,bo wolę unikać lekarstw nawet tych ziołowych
    wiadomo jak jej znowu wrócą te napady złości to jej dam ,ale póki co nie muszę 🙂
    hmmmm skoro mu nie pomaga to może idź d lekarza zapytaj inny lub receptę poproś 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U nas to samo.. kazde wyjscie konczy sie zle...
    ktos albo ma ubranie podarte albo limo albo za kilka tyg go dorwa samego i masakre z nim robia.
    U nas kilka km od nas w sumie ejst impreza to laski nawet z nozami chodza... albo ciasne 13 z golymi dupami.
    Zalosne.

    Nie to co w moim miescie... eh tam mozna z kultura bo jest taka rewizja.



    Alko jest dla ludzi ale niestety w odpowiedniej ilosci bo potem dziwne odpaly sie dostaje



    aaaaaaaaaaaa najbardziej co mnie wku jak wracalam z imprezy???????
    ze mialam rece poprzypalane albo ubranie od fajek 😠 bo wiara chodzila z petami i w d miala czy kogos zachaczy.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    zobaczymy ten tydzien bo Perelka pisala ze on za nim zacznie dzialac to troche mija.
    Ogolnie nie... to sie smiejcie ze mnie ale kupilam sobie zeszyt i bede w nim pisac nazwy lekow bo ja mam nata skleroze do lekow ze nie wiem. myle przeksztalcam czasem jak glupia ide do apteki i nie moge sie wyjakac:P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no kupiłam hehe o taką butelkę http://allegro.pl/butelka-szeroka-easystart-120-ml-canpol-i2124468102.html małą i dużą 😜 do tego ze 4 smoki na kache bo młody ni wiem co z tym robi ale co dwa tyg szukam smoczków 🤢 bo taką dziurę wygryza kupiiłam do tego prześcieradło z froty na gumce i ochraniacze na fotele samochodowe 🙂
  • Anka dobrze robisz że założyłaś zeszyt też tak robiłam i muszę do tego wrócić bo potem idziesz do lekarza jakiegoś aten się pyta co dostje albo co dostawał i ile i zoonk 😮 tak miałam ostatnio z Piotrem
  • No i młody wstał idę obiad grzać 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Laski energia mnie rozwala... musialam dzis zajac czyms rece bo normalnie jestem przerazona iloscia jedzenia jaka pochlaniam.... na okraglo jestem glodna 😮
    Nie wiem co we mnie wstapilo.

    No ale dzis po poludniu te deszczowe chmurzyska odeszly w sina dal, wyszlo slonce... zapachnialo wiosna 🤪 ptaki widzialam wracaja 🤪 cieplej sie zrobilo, na sobote niby nam zapowiadaja 12 st! 😁 😁 😁
    Wybralismy sie na spacer w kolo osiedla pieszko... Oczywiscie Marcel zaczepial wszystkie napotkane zwierzeta 🙃
    Kotke co po osiedlu krazy... chyba kogos tylko tak lazi... przytulali sie szla z nami caly czas prawie. A jak nie szla to M sie po nia cofal 😁
    heeh
    tylko patrzec jak dorosnie i bedzie zwierzeta do domu sprowadzal 😜 😉
    Nawet poszlismy grac w pilke 🙂 M zachwycony 🙂

    A ja wzielam sie dzis za okna 😁 hyhyh

    O a to sa te balwany co goscily sie u nas na balkonie 🙂
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/miesiac18s005.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2585/miesiac18s005.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]




    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...