Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehe Eluś nakręć go nakręć i pokazuj 🙂 🙂 moja też się nie dawała! filmików miałam chyba z 20 zanim wyszedł taki na którym ją złapałam 😁 więc nie daj się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez prubowalam nagrac moja mala ale lipa, chowa sie jak tylko wyciagne aparat :P

Agaa z tymi ogloszeniami to tak czy inaczej lipa one sa z lutego, ludzie wynajmuja raz dwa pokoje bo tak to musieli by doplacac z wlasnych kieszeni, jedynie co pozostalo mi to tylko obserwowac caly czas caly dzien jak to wlasnie robie te aktualne bo na takie stare to nie ma co dzwonic predzej wydzownie karte niz cokolwiek zalatwie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ale przynajmniej poznałaś nowy portal na którym są te ogłoszenia, także coś tam skorzystałaś 🙂

najlepiej to udawać że się wcale nie chce nakręcić filmiku, że niby tak ot co się bawimy aparatem i jak nie 'patrzy' to kręcić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny ale dzis mam dzien cała zmartwiona jestem 😞
Byłam u tego nowego elkarza w zabrzu który ma mnie do tego porodu prowadzic
na wejsciu wkurwiła mnie ta położna tam taki nie miły i nie sympatyczny babsztyl że łoo ;//
póżniej ten lekarz taki sztywny ani z nim pogadac ani nic tylko mnie sastraszył
dotknoł mnie za brzuch i mówi ma pani za sztywna macice trzeba brać tabletki i nic nie moze pani robić jak najwiecej leżeć 😞 😞 😞 😞 😞
A ja byłam u moejgo lekarzw pon i jeszcze nic nie było ehhh 😞
po 3 minutach nie dał mi nci xzapytac i dowidzenia a ja cały dzien zmartwiona, bo powiedział mi ze jeden krzywy ruch i urodze ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik :*
Nie przejmuj sie coz to wogule za facet zero podejscia do kobiet w ciazy ani nic , tylko nastraszyc i tyle ja bym na twoim miejscu zadzwonila do tego starego lekarza bo zadowolona jestes z niego i mu powiedziec co ci ten lekarz powiedzial i niech on moze to sprawdzi.
I nie zamartwiaj sie kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chociarz w ciazy to roznie bywa, kazdego dnia sie nam cos moze pozmieniac ?
Ale jak sie dobrze czujesz nie masz jakis dziwnych objawow to wydaje mi sie ze wszystko powinno byc w pozadku.
Ja to powinnam isc do lekarza wczesniej no ale okaze sie powiem wam ze teraz sie juz troszke lepiej czuje ale zaczyna mi wszystko siadac na kregoslup wiadomo ciezaru nigdy takiego w zyciu nie mialam jedynie co mnie obawia to ze ten moj brzuch sie dzis tak obnizyl bardzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOOOOZZZE tak patrze sobie na ten moj ssuwaczek i co jak ja za 20 dni ide do lekarza na USg to pozostanie mi wsumie do porodu 23 dni 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 wow coooooo??????????????????????????? ale jaja ??????????????????????????????? kurde laski wiecie co boje sie tego porodu jak cholera wielka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh no jakos bedzie trzeba 😞 ale dzis tak nad ranem jak sobie lezalam to sobie pomyslalam ze bardzo bym sie bala cesarki 😞 troszke mnie to przeraza takie lezenie za parawanem i nie wiadomo co tam sie dzieje ani nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI,JA JUZ MIAŁAM CESARKE I WIESZ MI ZE TO NIC STRASZNEGO 🙂A TO ZE LEŻYSZ ZA PARAWANEM TO LEPIEJ BO TO WCALE NIEJEST MIŁY WIDOK 🤢PRZECIEZ GRZEBIĄ CI BRZYCHALU 🤢 wydaje mi sie że poród naturalny jest wiekszym wyzwaniem tymbardziej jeśli jest bez znieczulenia ale nie smutaj sie i nie zamartwiaj bedzie dobrze.wszystkie mamy obawy,tym bardziej jesli nie wiemy co nas czeka,ale przetrwamy to tak jak wiele innych mam przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ile wyście zapisały jak mnie nie było 😲
Eluu śliczne zdjęcie brzuszkaaa 😁
a Agulaa fajniuchee zdjecia z gór 🙂 a te z meżem tacyyy zakochanii ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam pokaże nasze z wczoraj jak mój oscypka wpieprza ;D
nie śmiejcie sie ze mnie ale wygladam juz tu jak spocony kruk 😁

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/600c86a4dd3a8c0c.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...