Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dosik! co za ciul z tego lekarza!! co to znaczy że masz krzywy brzuch???? może on to jakoś do swojego siusioka odniósł bo pewnie sam ma krzywego!! perdoli i tyle! i że urodzisz?? co to za hasło?? no jasne że urodzisz, czy on po wyglądzie brzucha potrafi stwierdzić że urodzisz? no tak, bo to widać gołym okien, że kiedyś tam urodzisz! w końcu to ciąża a nie otyłość!!! już bym tam nie poszła! a on Cie badał KTG albo chociaż na samolocie żeby stwierdzić że urodzisz ( zaraz, albo w najbliższych chwilach )??? co za kret! uhhh
a Twój Mati wcale nie wygląda na spoconego kruk 😁 😁 bardzo słodkie zakochańcze zdjęcie 🙂

Bogusia jak to, cesarka? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż bo juz tam chyba nie pójde i urodze na tej Goduli
bo mam przrażenie co do tamtego elkarza i tamtej położnej ;/ 😠 😠 😠
on mi raz dotknoł brzuch przyłożył ręke i mówi " za twardy " ;/ a ja go teraz dotykam co chwile i czuje ze ejst duzo miekkszy niz był po lekarzu moze na nerwy przez ta położna sie tak spioł :P
ide jutro do mojego i mu o tym mówie nim zwieje na urlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik super focie 🙂
Elu moje pieski tez mialy takie odchyly nie raz masakra z nimi czasem sie mozna bylo posmiac 😉
Ehh laseczki ja leze non stop, i wiecie co helikopter w glowie mam normalnie nawet jak leze to mi slabo 😞 wpadlam tylko kuknac czy 50 stron nie ma do nadrobienia 🙂

Czekoladka no jakos to musi byc z tym porodem nie ma innego wyjscia jak weszlo to i wyjsc jakos musi :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasami jej się tak robi i już 😁 Śmiesznie to wygląda tylko widzieliście reakcję młodej i tego małego czarnego pieska? Ona prawie za szafę wlazła , a piesio za łóżko zwiał 😁 Bo jak ona w tym szale wpadnie na kogoś to uch...W końcu dziewczynka ok.31kg waży ☺️ heh A czym ją karmie...Ryżem 😜 A sama się dokarmia, ale wstyd mówić czym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zmykam już pod prysznic i poleżeć, mojego męzula cały dzień dziś nie było a teraz też jeszcze cos tam robi, czytam Was cały czas dziś ale jakoś tak nie mam większej weny żeby sie bardziej rozpisać. Brakuje mi auta 😞 mamy teraz tylko 1 i jak się J wybierze do pracy to ja uziemniona jestem 😞 a tak mi tu sie nie chce samej siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...