Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No takie wlasnie mam wrazenie jak by byl nizej niz wczesniej ale mala mi sie tak przewraca w tym brzuszku ze nie do wiary najgorzej wlasnie jak sie poloze to daje popalic :/
I nie wiem czemu ale mnie to lekko wykancza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh no i co on mi na to poradzi ze mam zle samopoczucie ? 😞
zaduzo poprostu problemow mam na glowie, ehh jeszcze w takim wieku ? masakra jakas...
kiedys to sie chcialo byc doroslym strasznie teraz chciala bym sie wrocic do wieku 15-16 lat i sie niczym nie przejmowac ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh oby , mam nadzieje ze przyjda wkoncu takie czasy.
Ale poprostu meczy mnie to ze nie moge sie cieszyc tym ze zaniedlugo bede miala moja ksiezniczke przy sobie, i cieszyc sie robieniem prania prasowanie , przygotowywaniami itp 😞
Lece sie polozyc bo az lezki mi polecialy
Odezwe sie do was jakos puzniej buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpoczywaj Loliczku ;***
jakbys sie nudziła pozniej to napisz do mnie na gg 17730205 bo aj do 1 będe czekać na meżulka 😞
wiec zapowiada sie nuda jak nic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coraz cześciej zastanawiam sie nad rozwodem,tylko chce urodzić ,bo taki stres teraz mi jest niepotrzebny.a dlaczego rzałuje,ze jestem mezatką,???zawsze mi sie wydawało ze małzeństwo to przedewszyskim miłośc i wsparcie drugiej połówki a ja sie wielokrotnie przekonałam że moge liczyć tylko na siebie.i to niesą hormony czy coś bo tak jest od samego początku,on jest najważniejszy i wszyscy inni dookoła tylko nie ja.po śmierci małego gdy go najbardziej potrzebowałam on wolał spedzić czas ze znajomymi,gdy miałam gorszy dzień i płakałam on potrafił tylko sie wydrzeć, wyzwać mnie od głupich i trzasnąć drzwiami.albo kolejny przykład przed obecną ciążą pracowałam na półtora etatu,by jak sie wkońcu uda zajść w ciąże iść na zwolnienie i niemartwić sie że niebedzie mnie stać na wizyte u lekarza czy potrzebne żeczy dla maleństwa i mieć na drobne wydatki,bo niestety z mojim mężem to rużnie bywa,leń patentowany.jak jeszcze pracowałam to ja opłacałam wszystkie rachunki,bo to co on zarabiał to wydawał na głupoty i czesto potrafił mi kase z kąta wyciągnąć na picie i tyle go widziano 😞jak poszłam na zwolnienie to dałam mu warunek że teraz to on ma zarobić na mieszkanie i rachunki,jedzenie i wszystkie żeczy dla dziecka ja kupuje.do pracy mu sie chodzić niechce,bo po co skoro wie ze mam pieniądze,lepiej sie iść napić i dobrze zabawić,i gada do okoła jaka to ja jestem zła bo mu pieniedzy niechce dawać,a niby z jakiej racji,charowałam jak wół a on ma je teraz tak poprostu na zabawe wydać ??zero odpowiedziałności 😞siedze całymi dniami w domu a on jeżdzi sobie po znajomych i na plaze albo sterczy pod blokiem z piwskiem do rana i tak jest w kółko a póżniej sie zemną wykłóca żebym mu dała na paliwo bo on mósi jechać do pracy i znów robi swoje.już niemam sił.jak mu napisałam dzisiaj o której wróci ?to mi cały czas odpisuje ze za pół godziny.wkórzyłam sie bo cały dzień siedze sama i mu napisałam że jeśli myśli że mu uwierze to sie myli i ze sie gubi w swoich kłamstwach i że najwyzsza pora żeby wydorosleć.to wiecie co mi odpisał?....żebym sie waliła!jeżeli to jest wyznanie miłości to dziekuje 😞a jakiś czas temu powiedział mi że jestem złą żoną bo z nim niesypiam,i że jak mała sie urodzi to ją nastawi przeciwko mnie 😞ostatnio pojechaliśmy po zakupy to mi odpowiedział że mu sie niechce chodzić bo jest za gorąco 😞a ja co mam powiedzieć?i sama musiałam taszczyć wszystko w siatkach,bo coś jeść przeciesz trzeba.mam dosyć takiego życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Bogusiu to faktycznie nie masz z tym mężem najlepiej ;/ 😞
Może jeszcze się zmieni jak się mała urodzi, chociaż z facetami to ciężko bywa ;/
ale on Cie traktuje paskudnie nie wiem jak to znosisz naprawde Cię podziwiam 😞
ale od zawsze taki jest czy po slubie taki okropny sie stał ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie sądze zeby to go coś zmieniło a najbardziej obawiam sie własnie tego ze bedzie nastawiał dziecko przeciwko mnie 😞jest mi strasznie przykro i smutno 😞nawet nie mam z kim o tym pogadać.moja rodzina nic o tym niewie ,nie chce ich martwic ,mają swoje problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor dziewczyny,widze ze kazda ma cos nie tak.Ja dzis poszlam do lekarza bo tez zle sie czuje i lekarz powiedzial tak macica strasznie sie stawia i szyjka napiera czy cos takiego mowi pani iwonka jeszcze nie czas na narodziny a maly sie pcha obrucil sie glowka w dol za tydz czasu i cisnie sie tam gdzie nie ma przepisal lekarstwa multum wzielam pierwsza tabletke i sie cala trzese masakra i mam lezec a jak za tydz nie przejdzie to do szpitala juz mnie tam chcial zamknac buuuuuu,dziewczyny pouklada wam sie bedzie dobrze zajrze jutro do was dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana ja tez nastraszona od wieczora w poniedziale myslalam ze mi przejdzie a dopiero mi nerwy poszly jak uslyszalam szpital bedzie dobrze jak temu nie ufasz to idz do innego lekarza ,teraz myslimy pozytywnie i bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...