Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sioperka super że nareszcie ktoś dogonił moją małą 😁 😁 😁 😁 i nic Ci nie mówił że za dużo waży?? 😠 ja tego mojego lekarza zabije! tak mnie nastraszył wtedy!!
super że z malutką wszystko OK, oczekujemy zdjęć 😁

Loli, że niby ja robię tylko zamieszanie na forum? 😜 no wiesz 😁 :**

i sioperka "widać kto nam tu te wszystkie szajby sprzedaje.." no wiesz?????????????? 😁 😁 😁 😁

a teraz ponarzekam trochę! kurde mol!! jaki dojazd do krakowa jest beznadziejny!
jak Wy tam krakowianki macie rozkopane 😞 nie wiedziałam z GPSem gdzie jechać! pół godziny do końca odprawy dopiero dojechałyśmy 😜 zesrane w tym aucie że nie zdążymy... eee nigdy więcej w ciąży takich wypraw!! na szczęście autkiem z klimą 😉

moja mała dokazuje bardzo, ciśnie się pod żebra, ale mnie to nie boli ani nic...więc może dopiero zacznie?
idę się wykąpać...umieram z tego gorąca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka niezlego miksa robisz 😁 ja chyba bym tyle na raz nie dala rady zjesc 😁 chodz nie powiem czasem mam glodomora jakich nie malo 😉

Agus my z Siopeka i Anulka 😉 mamy wobec ciebie tylko kochajace intencje 😉 My cie bardzo kochamy ale widzisz odrazu jaka tutaj jest cisza bez ciebie.. ;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie cos tu cicho...
Gdzie jest ta wariatka Aga?? 😜 ahha 🤪 bez niej jakos tak tu normalnie... nikogo nie wali szajba 😜
Madzia super ze wszystko oki z mala i dawaj szybciutko tu jej fotki 😜 hihi
Ale Wam zazdroszcze tego USG4d... 🤨 Ale co zrobic kasa z nieba nie spada... 🤔
Mama teraz da nam trtoche ale dlugi splacimy, rachunki zaplace za sierpien i znowu sie skoncza...
Karol wyniki wszystkie odebral... wsio oki.. 😜 teraz aby zawiesc na firme dokumenty 😜
troche zesmy u tesciowej posiedzieli, eeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..... poprostu ☺️ 😮

Ehh.. ta mogoda jest kurde kosmiczna sie zyc nie da 😞 w weekend ma byc ochlodzenie ale watpie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
34 TYDZIEŃ


[URL=http://img443.imageshack.us/i/mojezdjcie2g.png/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1264/mojezdjcie2g.png[/IMG][/URL]

Nie przestraszcie sie mojej blizny z kolczyka :/ wiem jest ochydna... ale co zrobisz zachcialo sie kiedys 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś te wszystkie szajby jak najbardziej pozytywne i mile widziane he he...lekarz mówił,że waga małej jest prawidłowa jak na ten tydzień ciąży ,więc nie wiem co ci twój powiedział....przypomnij mi ile to było.....hmm może na twój tydzień była wtedy za duża....nie wiem....albo jakiś czub ten lekarz......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI SUPEROWY,WIELGACHNY BRZUSIO TYYY WEŹ NIE CZARUJ.......CZEGO MAMY SIĘ PRZESTRASZYĆ ...JA BYM WOLAŁA TAKĄ BLIZNĘ PO KOLCZYKU NIŻ TE MOJE WSZECH OBECNE ROZSTĘPY.....A U CIEBIE GŁADZIUTKO PO BOCZKACH........ 🙃
co do fotek małej to mój musi mi je z nagrania zrobić ,bo ja jestem ciemna masa i nie umiem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie to samo chcialam powiedziec 😉 ze przeciez Aga miala wczesniej USG i tak jej powiedzial 🙂 Madzia to jest chyba taka akuratna ta waga ...jestem ciekawa ile moj wazy 😜 hehe

Ale wiecie co kobitki... ja tak do konca w ta wage to nie wierze... i mam przyklad ze mojej kolezance dzien przed porodem jak lezala w szpitalu powiedzieli ze maly wazy 3400 a urodzil sie i mial 4050.... no to ja was prosze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja wlasnie bym bardzo chciala chetnie zobaczyc twoj beboszek 😉 jakich on jest rozmiarow 🙂
Pokazesz mi sie jakos ????
Sioperka twoj tak samo 😉
POKAZUJCIE BEBOSZKI BO SA ONE JUZ DOSC SPORYCH RORMIAROW.

No ale wlasnie zmierzylam i 97cm mam jeszcze 100 nie przekroczylam.

A co do rozstepow no to jeszcze gladko.... JESZCZE>>>> 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny jak popatrzylam teraz na fotki z 29 tygodnia i wogule jaka jest wielka roznica mojego brzucha niedowiary cos mi sie wydaje ze moja mala to dlugasna bedzie albo wielka 😁
Normalnie jak moj wroci z pracy to musze mu to pokazac bo az siedzialam przez 2-3 min 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 z takim szokiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli jo Wos też kocham za te słowa 😁 czuję się taka potrzebna hehe 🙂 moje kochane:******

ale brzunio masz ogromniasty!!! gotowy do porodu jak nic 🙂 niech już nie rośnie bo Ci kręgosłup połamie...masakra, jak Ty dajesz moje chucherko radę 😞 a bliznę miej gdzieś, moja też jest brzydka, za grzechy młodości się płaci 🙂

Madzia moja w 29/30tc ważyła 2375g wg usg, wg lekarza gdzieś koło 2kg....więc na Twój tydzień to chyba norma, bo mi właśnie wte4dy wyszło że jestem w 33tc...czyli teraz jestem, co? w 34/35? yhhh....a 16 sierpnia się zbliża 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ty tak naprawdę nie chciałabyś zobaczyć mojego brzusia i rozstęp w kształcie GRZEBIENIA OD RAZU PRZY PĘPKU RZYGAĆ SIĘ CHCE........ 🤢 🤢 🤢 🤢 ale jak już będę wstawiać fotki małej to może i brzusio gdzieś tam się wślizgnie chociaż mówię widok makabryczny he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa mowisz ze gotowa do porodu 😁 ze niby ja ?? eee no co ty 😜 😜
Daj spokoj kregoslup to mnie coraz bardziej wykancza jak nie wiem co 😞 mala sie juz dosc pozadnie robi ciezka 😞

Ej co wy mowicie ze taki ogromniasty on jest ?
Na samym poczateczku to ja mialam taki malusi a teraz co?
Ze niby najwiekszy mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na mój tydzień jest w normie......a co do twojej zmiany terminu to jestem na to za głupia i jakoś mi się to w głowie nie mieście ,ale wiesz póki co bądź tak jak mówisz na tego 16 zwarta i gotowa.....ha ha 😁 Ania próbowałam.......ALE WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ NIE UMIEM WYŁĄCZYĆ FLESZA W APARACIE I GÓWNO MI WYCHODZI ,A NIE FOTKI.......ŻAL MI SAMEJ SIEBIE HE HE 🙃 🙃 🙃 🙃TROCHĘ TECHNIKI.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...