Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sioperko nie ma co się wstydzić...Ja też z gadżetami jestem na bakier 😜 Zawsze coś popsuje, a potem boję się mojemu przyznać. Wiecie mi to się wydaje, że brzuch mi zaraz pęknie. Że mały ma tam za mało miejsca. I od tego jego przekręcania i wiercenia strasznie mnie boli. W ogóle boli mnie cała góra brzucha 🤢 A co do jedzenia to teraz tak od dwóch dni jestem ciągle głodna 🤨 Już się nie mogę soboty doczekać aż zrobię jakieś zakupy bo tu lodówka już prawie pusta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
buuterfly ja też dziś jakiś czas miałam bóle brzucha tak u góry....poleżałam i minęło....może też sobie odpocznij.....a co do jedzenia ciągłego to mam tak samo a już za chwilkę idę piec pierś z kurczaka do sałateczki......już nie mogę się doczekać jak ją zjem heh 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak... Tylko Madzia nie mozemy chyba tak do konca patrzec na ten obwod... bo np Loli byla szczuplutka przed inna znowu miala troche brzuszka inna znowu takie bardziej wcieta i tak wkolko... to bardziej powinnysmy ile bylo w pasie czy pod pepkiem przed a ile jest teraz i cm ile mam przybylo w obwodzie porownac 😜 heh
No ja nieraz mysle ze przez pepek wyjdzie albo nogi gardlem wyciagnie 😜 hehe
Albo ze od srodka ma jakis zamek odepnie i powie matka ciasno i goraco mi bylo wiec sie odpiolem torche 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dodalam juz 😉 haha mozecie sobie ogladnac 😜
eee no wy tu widze wysoka samo ocena 😁 🤪
Na wrzesniu 2010 nie ma zadnej maszkary ani brzydalka, ani tofikow i innych gadow 😁
sa same szpryszeczki, rakietki, nooo i jeden rower byl kiedys 😁 🤪 🤪 😎 😎 😎 ahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow 🤪 Aniu jaki brzuchol!!!! Ożesz kurde, ale teraz to faktycznie tam szybko rośni i jak by zwisa w dół 😜 Aż się boję co to będzie zanim Krystian wróci. A maltretuje go żeby chociaż o tydzień szybciej wrócił bo mi już ciężko bez niego...Decyzja ma zapaść pod koniec lipca 😜 Ale ja już mu takiego klina w sobotę wbije, że wróci prędzej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu też jest spory 🙂 to mój malusi przy Waszych...nie dziwię się że tak źle upały i poruszanie się znosicie 😞

Loli zawstydziłaś się? 😜 sama nam takiego brzydala pokazujesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...