Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co... hahahahahaha 😁
moja kumpela w sredniej bardzo madrze wymyslila nazwe choroby dla ludzi z szajba...
sie w skrocie nazywa :

e'NRT'e (czyt. NARYTEEEEEEEE!!!! 😁 ) i wy macie tez ta chorobe 😁 hahaha macie naryte w tej glowie kobitki...tak na maksa pozytywnie ze szajba to za malo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja to mam kilka pomysłów tylko zdecydować się nie mogę 😜 Wyślę mu link do aukcji z największym wibratorem jaki znajdę na allegro i dopiszę, że albo wraca albo zamawiam 😁 A druga opcja to nakręcę filmik jak zabawiam się ,,szczurkom,, i zobaczycie jak szybko przygoni te 1000km 😁 Prom będzie pruł jak motorówka aż Bałtyk wyleje 😁 😁 😁

A tak serio bez wygłupiaństwa to jak dostanie zdjęcia Franusia i nasze i filmiki z jego szurniętą Lunką to sam zatęskni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi się to hasło podoba POSIOPERZYĆ 😁 wprowadze je w życie po porodzie 😜

dziewczynki z żalem...ale uciekam...zdradze Was dzisiaj z innymi koleżankami 😜 upssss 🙂 🙂

ale wrócę tu i każda po buziaku dostanie 😁 😁 😁 hehehe tak, zdecydowanie kwalifikuję się do tej choroby Aniu 😁 jako pierwsza na leczenie się zgłaszam!!

cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Myszeee 😁
My dopeiro teraz wróćiliśmy do domku byliśmy u lekarza, póżniej na zakupach i plus jeszcze u fryzjera 😁 Padam z wykończenia :P jeszcze ten upał 🤨
Ale byłam u Mojego lekarza i opowiedziałam mu o wczoraj i oczywiscie zbadał mnie i powiedział ze ręczy że jest wszystko ok, macica wcale nie jest za twarda nawet sam kazł mi dotknąć a szyjka jest odpowiednia jak na ten tydzień wcale nie za krótka 🙂 kamień spadł mi z serca powiedział ze moze wczoraj była tak napięta akurat ze stresu albo zmęczenia ale on powiedział ze napewno nie grozi mi że zaraz urodze 🙂 Już nigdy wiecej nie pójde do tego cholernego Zabrza, w dodatku mój lekarz zacheca mnie do porodu tu u mnie na Goduli mówi ze wiele pacjentek chwali tą porodówke i nie sugerować się kulkoma złymmi przypadkami.
Powiedział ze jak juz ten magnez kupiłam to sobie mam go brać jedna tabletke dziennie,
a tą nospe forte to tylko jakbym miała skurcze albo coś 🙂
póżniej po lekarzu byliśmy z meżem an zakupach 😁
dokupiłam to co jeszcze mi brakowało 😁 mam te podkłady do szpitala, mam LEWATYWE dosć przyjazną 😁 😁 😁 , nożyczki, puder do pupci, stanik do karmienia, te takie ochraniacze na sutki wiecie co 😜 by małemu sie lepiej piło, majciochy jednorazowe i takei tam drobiazgi 😁
póżniej na wystawie widziałam taki słodki komplecik biało granatowy na maluszka i musialam go kupic taki letni 😁 śliczny jest 🙂 Teraz wróciłam padniętaa a chce jeszcze zrobic pożadek w szafie 😁 i spakowac torbe do szpitala 😁 Nie wspominajać o tym ze musze nadrobić co tam dzis nabazgrałyście 😁 a znajać was to z 40 stron mnie czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus tego nie idzie leczyc 😜 to sie rozpszestrzenia jak zaraza 😜
ahahha

Ela obawiam sie ze nie uda mi sie go przestrzec zeby nie czytal tego i w nocy mu sie zachce 😜 ahaha
A swoja droga jak Twoj Krystian wroci to uprzedz nas to sobie jakies zatyczki wsadzimy czy jak bo jak on po takim dlugim czasie cie dorwie to uuuuuchhh bedziesz wrzeszczec ze nawet Loli Cie uslyszly 😜 a ja z Madzia najblizej ciebie to nam sie dostanie po tych uszach konkretnie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...