Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matko ... ludzie sie z nas smieja.. opanujcie piczki kobity 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 hahaha
jedna juz ma wizje wlosow miedzy zebami druga posio cos nawet kurna przeczytac nie umiem tego bo ekran zapluty....
jeszcze inna rymy wali... nie noo szal macicy kurde 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A niech się śmieją 😜 Ponoć Polacy to taki ponury naród 😮 No Polacy to może tak, ale Polki jak widać.... 😁 😁 😁
Słyszałam o dopadaniu konia , ale węgorza?? 😮 Hmmm zapytam go dziś jak się miewa jego węgorz i czy zbytnio go nie maltretuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahahahahahah

ela nie pytaj tylko jak przyjedzie stan z miska wody i powiedz ze ma jajka w nie wsadzic jak beda do gory plywac to nie dobrze .... bo meczyl go lapskami na maksa 😜
a jak opadna to ino wista wio 😁 az z wegorza sie sledzik zrobi a jaja po kolana beda 😁ahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sioperka bo ja to ciąglę myślę, że węgorz zrzuca skórę jak zaskroniec a to przecie ryba 😁 😁 😁 Kupię z pięć butelek durex play i jakoś damy radę 😜 Zresztą przetestujemy Franka oliwkę...Jak ani mama ani tatuś nie zostaną pokropkowani znaczy, że synek też może 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu laski wy zboczuchy jedne 😉
Anulka a moze lepiej jak ten Krystian Elki by pomeczyl go troszku przed powortem zeby po 5 min nie padl z wrazenia jak Elka na niego usiadzie 🙂 no bo jak chlop dlugo ten tego nie robil to wiesz ciezkawo moze byc 😉

Aaaa sexik wieczorkiem mowicie Agusia pewnie wroci to sie ucieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...