Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No słyszałam ze tam nie zawsze chcą dać przyśpieszenia, i ze trzymają czasem po terminie i dopiero wtedy cos na przyspiesznie, takie różne bzdety wiesz ajk to ludzie gadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli my się zaręczyliśmy po 7 latach ale u nas to ja nie chciałam nie widziałam potrzeby...więc spokojnie może i na twojego przyjdzie czas...Kasia krakowska ja się smaruję kremem z ziajki z serii mama na rozstępy i tym rosmanowskim z tej serii dla mam i póki co nie mam żadnego nowego a mam skłonność do tych pierunów.
ja spadam lulać miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik...czyli taki standard, myślę że lepszego szpitala z pozytywną opinią nie znajdziesz, gdzie się tam po zabrzach będziesz tarabanić, jak na godule masz blisko!
na goduli to przynajmniej policzków noworodkom nie przecinają:> doktorki pod wpływem alku...hyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to podłużne, czyli nie główką na dól/ A wiecie jak mi Was brakowało kurde masakra... Ale juz jutro bede mogła siedziec tylko nie wiem czy czas bedzie. Ale postaram sie ale bez Was to katasrtofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Eluś wiem 🙂 mnie nie było dłużej i nie nadrobiłam, bo ponad 70 stron i żaluję...ale na szczęście już Was nie opuszczę do porodu na pewno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też bym chciała żeby to był ten jeden jedyny dzień. Wyjątkowa niespodzianka 😞 Ale pod tym względem-życiowych decyzji to teściowie upośledzili mi chłopa. Bo on boi się każdej decyzji. Gdby nie mój upur, praca i marzenia to za przeproszeniem gówno by miał i ze starymi siedział 😞 To ja nalegałam na psa ,którego teraz on ubóstwia.To ja sobie na niego zarobiłam, wychowałam itp. To ja chciałam wrócić do Polski i zacząć walczyć o pracę, niezależność i mieszkanie. To ja nalegałam na wędrówki po bankach, wynajęcie stancji i całą reszte...Od niego ciągle słyszałam, że nie wiem czy damy radę i się boję 🤢 Przecież ja też się boję i mam wątpliwości. Ale co mi po strachu??? Zmykam do łózia bo synek próbuje mi wyleźć chyba między nogami tak mnie szyjka rwie cała. Śpijcie słodko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie postaram bo vez Was kicha straszna. A zacznam sie martwic tym ułożeniem kurde 😞 zara dodam zdjęcia. TZN. jedno bo jedno dostałam i dzisiaj bylam jeszcze u lekarza i mam na 16 kolejne usg i ma sie przekręcić do tego czasu kurde 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli stwierdzenie jest takie, że chopów idealnych nie ma...każdy ma coś! Twój się boi a mój mało zaintersowany 🙂 ale my samodzielne babki jesteśmy Elu 🙂 jest i będzie dobrze:*

Eluś pokazuj, pokazuj, czekam 🙂
dzidzia na pewno się przekręci, jeszcze ma czas....a jak nie, to będzie cesarka, trudno 🙂 najlepiej to oswajać się z tą myślą już teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Dosik ciezko mi opisac co on lubi ? nie ma wsumie takiego jakiegos hobby czy cos w tym stylu, czasem zagra na internecie, ogladnie tv wypije z kolega piwko i tyle wsumie.
I dlatego wlasnie ciezko mi cos wymyslic dla niego 😞
Nic zbiera znaczkow hahahaha ani nic w tym stylu

Zboczuch moj wrocil Agus :*

Eluska pokazuj foteczki pokazuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy za 5 dni rocznicę...8 lat i nie mam kompletnie pomysłu! 😞 pewnie skończy się na tym że pójdziemy coś zjeść...a chciałabym coś wyjątkowego mu dać 🙂 dzidzi będzie miał we wrześniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska jaka slodka buzka 😘 jakie pucie 😘
Kurde az sie nie moge doczekac az swoja zobacze normalnie juz musi byc taka wielka ze szok nawet na tym 4D nie bylam ale widze ze, ze zwyklego tez bardzo duzo widac.
Eluska dala bys rady stwierdzic do kogos podoba jest twoja kruszynka?
A i jak jeszcze Agaa mowila ze u mnie to bardziej wyrazne te fotki byly od samego poczatku to az zachwycona jestem i moze nawet ze 3 fotki wezme sobie bo co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kocik nie widzę 😞 tylko taki słaby zarys, a reszta zamazana 😞 na żywo pewnie wygląda zdecydowanie lepiej...a zdjęcia z usg zawsze tak dziwnie wychodzą na foto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...