Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia ja też się dołączam do Agi i Anuli. Nie siedziała bym sama, smutna, znudzona w domu. Wróciła bym do Polski i tu sobie układała życie w spokoju. Skoro on się nie zmienia, rozmawiać nie potrafi bo pewnie nie chce i mu nie zależy to ja bym się nie zastanawiała bo w takiej sytuacji może być już tylko gorzej. Co ma wisieć nie utonie jeśli macie być razem to on otrzeźwieje. Ale nie daj się mu tak łatwo...Nie musi to być odrazu rozwód. Spróbuj jeszcze z nim pogadać, zaproponuj jakąś poradnię, a jak Cię wyśmieje no to cóż...Lepiej być samemu i żyć spokojnie niż na siłę utrzymywać taki związek.
Anulka ja się wcale nie dziwię Twojemu Karolowi. Obronił Cię 🙂 A pamiętasz jak kiedyś się martwiłaś , że o Ciebie i twój honor nie dba? No to teraz zadbał o swoją księżniczkę jak prawdziwy facet 😘 A takiemu dziadkowi....No cóż. Już tylko gadanie pozostało i zazdrość. Też chciał by tak jak Twój Karol posioperzyć taką Lalunię 😁 A tu zonk 😉 Co do jego pracy...Nie będzie tak źle. Zobaczycie. A poza tym może sobie nawet przez miesiąc pojeździć, a w między czasie roznosić CV do innych firm i jak coś się trafi to dopiero wtedy walnąć tą robotę. Też mnie przerażało jak Krystian robił to prawko i wszystkie te kursy na przewóz rzeczy i badania itp. Ale jakoś dał radę...Odpowiedzialność też ma ogromną. Po pierwsze jako kierowca, po drugie za towar wart kilkanaście lub dziesiąt tysięcy,a po trzecie za gotówkę jaką przy sobie woził. Po kilkadziesiąt tysięcy. Nikt go nie zmusi i nie ma co za wczasu tak panikować bo może nie będzie tak źle. Ale fajnie, że chociaż otwarcie Ci to powiedział. Nie jeden by łaził nabuczony i darł morde przez swoje frustracje...A on przyszedł i szczerze powiedział Ci czego się obawia i pewnie mu lżej, a i Ty możesz go teraz bardziej zrozumieć. Poradzicie sobie...A CV już dziś może sobie w jakieś miejsca porozwozić. Nawet jak krótko popracuje w tej firmie to też już ma dodatkowe doświadczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Putin się pod niego podszywa......ale daleko mu do ideału......he he .....

kurde mój suwaczek się skończył i co teraz już ta dzidzia nie ma gdzie iść no chyba ,ze są one takie z niespodzianką i na koniec się przesunie na brzuszek i różowa dzidzia wyskoczy he eh..?? 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha!! o Wy zboczuchy :P
oj kupę czasu mnie nie było, my z niunią po drodze zaliczyłyśmy szpital, dziś własne nas puścili, pojechaliśmy z Dawidem w piątek na KTG bo coś mi się brzusio stawiał na baczność, i skurcze wyszły regularne co 3 minuty 😲 😲 poród normalnie rozwarcie na palec 😲 😲 ale dostawałyśmy kroplówki rozkurczowe zeby jeszcze nie postępowało i zastrzyki na rozwój płuc i zatrzymana akcja 🙂 na razie 😉 ale dziś przy wypisie pani doktor powiedziała ze na dobra sprawę to w za 2 tygodnie mogę się szykować do porodu 🤪
a i najważniejsze niunia zdrowa jak mały dzik ( i tak samo sie zachowuje 😜) 2500 kg ułożona juz do wylotu 🙂

a co tak u Was? zdawać mi tu relację ze wszystkich nowinek, bo zaległości mam sporooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrcze qrka!!!!!! 🙂 🙂 a ja o Tobie wczoraj myślałam 🙂
sioperka wybocz...moja top3 rodzących się zmienia 🙂

1.Anulka
2.Loli
3.Qrka

to trzymaj się tam Kasiu mocno 🙂 zaciskaj nogi żeby dzidzia jeszcze trochę posiedziała! ale jaja 🙂 teraz pewnie nie jedną z nas nastraszyłaś, bo nam też się brzuchy stawiają....mi rzadko, ale dziewczynom tu bardzo często! ojj sierpniówek będzie więcej coś tak czuję 🙂

a relacje z nowinek...ojjj ja się tego nie podejmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no proszę qrka ty to jeszcze wyprzedzisz naszą Anulkę i Loli a tak się biedna pocą ,że one pierwsze polecą na odstrzał he he .....chociaż pewnie ci Ania zazdrościć będzie.......no 2500 nieźle moja mała ma 2216......coś drobna chyba......ale jeszcze przytyje 😉dobrze,że z maleństwem u ciebie wszystko ok i udało się powstrzymać póki co poród....ale pewnie dziwne uczucie jak się słyszy,że za 2 tyg urodzisz zapewne co?????????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo właśnie strasznie dziwne, ale ja bym już chciała, trochę się przestraszyłam na początku bo to dopiero 35 tydzień nam idzie. Ale już doczekać się nie mogę kiedy zobaczę i zacznę całować te moje kopiące piętki małe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze ze się trzymamy, raz lepiej raz gorzej ale jednak w całości. A to pewnie przez te paskudne upały, mówię wam ja miałam nóżki jak Shrek w piątek 😲 taaakie były wielkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...