Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tez sie wsumie dziwie, i boje sie zeby mi sie ona jakos nie przekrecila bo czasem ja czuje w kroczku, a czasami jak by sie odsowala i czuje taka ulge ze szok, ale po jakims tam czasie ciezko stwierdzic w jakiej pozycji jest, czesto wydaje mi sie ze lezy jakos w poprzek mojego brzuszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiu nie musisz mnie pocieszac 😘 😘 kochana jestes 😘 😘
Ale dzien jak co dzien, nie chce was tutsj zamartwiac swoimi problemami, ja wiem ze koncowka ciazy to ciezka sprawa z tego co widze, poczatki to pikus 😜

Miednica to mi zachwile odpadnie z bolu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
Ania z ta woda to chyba wlasnie o to chodzilo i z tym byciem nadczo 😉
Aga Ty sie dowiedz co z tymi kawowymi siurami i daj znac 😉
Loli, no to przeciez wszystkiego nie bierzcie , sprzedajcie co nie co... a nie wierze ze rodzina Wam nie pomoze. Ja innego rozwiazania nie widze 😞 A do tej kuzynki naszej dzwonilas wkoncu???
Elus i za Ciebie i za Adziunie nasza trzymamy kciuki zeby sie udalo obu z tym mieszkankiem 😉
Madzia tylko tam za glosno mieszkanka nie chrzcijcie bo jeszczew zatyczkow nie mamy kupionych 😁 😁:d eheh
Perelka super ze dalas rade i jestes idealnym przykladem na to ze kobieta jest silna i nic jej nie przeszkodzi zeby miec noprmalny dom dla swoich pociech 😉
iiiii.. nie pamietam co tam jeszcze 😞

Ja tez siuru co chwila, i odrazu pic... ale dopiero co wstalam 😜 hihi
malutki girkami przewracal i mnie obudzil 😉dzis mi sie zle snilo....karol dupek nas zostawil i pociagiem przed nami wial.... temu znowu sie snilo ze marcel sie urodzil i glosno plakal cala noc....ale niestety musialam go uswiadomic ze to bylo dziecko sasiada, ktore plakal cala noc 😜 ahahhaha
dzis mamy wolne od niego bo se jedzie do babci popracowac na wsi 😁 😁 😁 😁 ehehhe spokuj wkoncu 😁 ahhahahaah wiem ze to przeczyta wiec sru 😜

A co pozycji to chyba jak juz wejdzie w szyjke glowa to sie nie przekreci.... jedynie pewnie girki prostuje to wyglada jak bo lezal dzieciaczek w poprzek 😉 a z tym miejscem to co konca nie wiem jak to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh kurcze ciezko jest tak tutaj wszystko nagle zostawic i do pl zjechac , moj musi posplacac kredyty pierdoly, nie mozemy tak nagle zjechac do polski i tutaj to wszystko zostawic, a jakos nie wyobrazam sobie pracowac w pl i wysylac tutaj pieniaze zeby splacac cos np. jak mamy na raty wziete.
Aniu,Agus, ja wiem ze chcecie dla mnie jak najlepiej ale ciezko mi jest wam wytlumaczyc jakie tutaj jest zycie, co mamy w pl i, co by nas czekalo , musialybyscie tutaj posiedziec z rok i same sie przekonac jak tutaj to wszystko funkcjonuje.
A jesli chodzi o rodzine hmm kto mi pomoze? Babcia która biedna rete dostaje? marna?
rodzice? oni sami maja lekkie problemy finansowe.
A rodzice Bartka hmmm ( brak rozwiniecia tematu ) tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak co do tych pasów jeszcze to ja zawsze tez zapinalam i tak lysoo bez bylo, ale teraz nie zapinam bo wlasnie ciśnie w brzuch i potem boli a przy chamowaniu jak zablokuje to nie wiem co gorsze poleciec do przodu troche czy zeby tak przycisnelo brzuch.. zapinam tylko jak prowadze bo mi sie auto drze ze trzeba zapiac i nie ujedzie bo coraz glosniej a nie chce mi sie bawic w zapinanie za plecami, poza tym ja jak teraz prowadze to blisko gdzies, dalej to jako pasażer sie rozkladam 🙂 pewnie takie adaptery by sie przydaly ale to troche kasy.
u mnie tez leje i jest bosko ale kurde piwnice mi znow zalalo, tesciowie tam zmywaja i tak glupio troche bo ja poszlam na gore i ich zostawilam, ale nie chce sie skarzyc ze mnie cos boli, a znowu ciezko mi sie schylac bo kłuje pod żebrem jak nie wiem, trudno niech mysla ze jestem leń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu proszę Cię, nie miej nawet najmniejszych wyrzutów sumienia! w ciąży jesteś! ma prawo być nam coraz gorzej! a nawet jak się dobrze czujemy, to teraz jest czas żeby sobie dychnąć od takich robót a nie schylać się i sprzątać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga to nie znasz mojej tesciowej, ale ona i tak same najorsze rzeczy o mnie mysli to wiecej nie zaszkodzi, juz mi zasugerowala ze moglabym poscierac ble ble ale nic nie powiedzialam, nawet jak siedze to sie musze trzymac za ten bok schylaniu,bo tak piecze, nie mowiac juz o okropnej zgadze ktora mnie ostatnio atakuje non stop, wiec ja podzeikuje za takie prace, ide zaraz moze zetre z raz ale nie bede tam pilnowac i scierac na okraglo bo nie dam rady poprostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Myszeczki Mojee Kochane 🙂
Myśmy właśnie wrócili od lekarza 🙂 Z malutkim wszystko ok serduszko znów mamusia słyszała 😁
Dostałam dziś skierowanie na poród 😁 poczułam się jakos dziwnie dokłądnie pamiętam ajk przyszłam do lekarza na początku ciaży a tu już skierowanie na poród 😁
Musze wam pokazać jakie fajne body wczoraj kupiłam padniecie zaraz zrobie foto 😁
kupiłam też małemu takie cieplejsze śpioszki z koszulka prze słodziaśne :P
i pościel do wóżka 🙂 rajciu ja juz mam tak dużo rzeczy do niego musze opanować kupowanie 😉
a jak tam wy się dziś czujecie ? 🙂
Bo ja wam powiem ze dosć dobrze jest chłodnaa i mimo iż leje to mi to nie przeszkadza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosik to super ze ok wszystko, skierowanie na poród przerażające 🙂 mi ze leje tez nie przeszkadza tylko ta woda w piwnicy :/ a bylam tam przed chwila bo tam jest kuchnia narazie i gotowalam zupke i znow to samo uslyszalam ze moglabym zcierac jak widze wode. poszlam na gore znow, no przewalone z tesciowa ale co zrobic. w dodatku jak mylam naczynie to zanim umylam 2 szklanki i łyzke uslyszalam 4 razy zebym malo wody puszczala, bo leci za szawke!!!!!! mam ochote jej cos powiedziec ale jeszcze sie powstrzymam póki co. już bym chciała mieć dzidzia i mieć to wszystko w d****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skierowanie na porog tzn ze co??? bo nie rozumiem 😜 ze juz idziesz rodzic??czy co??????
aaa co do tych pasow to jest przepis ze trzeba, tylko zagrozone ciazy sa zwolnione od tego po wydaniu przez lekarza zaswiadczenia. No i w zaawansowanej ciazy czyli MY 😁
Moj Karol od poczatku nie pozwala mi jezdzic w pasach bo niedaj bog jakies gwaltowne hamowanie to pas ucisnie przuch i cos moze sie stac. A tak to reka sie zapre o cos i juz.
Na egzaminie fako tez mi sie pytal czy cche w pasach czy bez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja wczoraj tak w sklepie ubranka oglądam i sucham dziewczyna w ciazy pyta o posciel do wóżka a mówie to ide zobaczyc 😁
i tez sobie pomyslałam ze nie mam czegos takiego do wózka ani poduszki ani nic ;D
a to tak slicznie wyglada w wózku i kupiłam 😁
To ejst taka kołderka i poduszeczka 😁 kupiłam sobie taki kolorek ecri ładny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak jechalam po wozek to miałam normalnie zapiete pasy i nie powiem uciskalo mnie, ale pod te dolnie pasy włozyłam sobie bluze 🙂 i juz nie uciskalo.
A z tym podpieraniem Anulka to czasem jest tak , ze nawet nie zna dnia ani chwili kiedy bys sie miala podprzec 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...