Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Właśnie Lauranna ma racje też tak słyszałam tylko moje skleroza zapomniała co uciska :Pp
Loli to pakuj pakuj co jak nagle będzie potrzebna kochnie ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm kochana , ja mam plan ze jak sie zacznie to nie odrazu polece do szpitala , no chyba ze wody odejda ale tak to ja jeszcze prysznic sobie zrobie 😉 na spokojnie bo tutaj odsylaja 🙂 do domku, wjec wydaje mi sie ze trzeba poczekac chwilke i nie leciec odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu to lozeczko jest wypasione!!!! sama takie chcialam..... 🙂 tylko troche drogie 😞
i przeciez ono ma stopery 🙂mozesz zrobic na niebujane i na bujane...
Tylko ze z ta szuflada to nie wiem bo ta w sklepie powiedziala ze do tego nie robia szuflad bo cos tam...jedynie dodatkowo na zamowienie.
Bardzo mi sie podobalo, tylko ono jest duze, musi stac w odpowiednich roztepach od sciany itp zeby byl swobodny przeplyw bujania. I stwqierdzilam ze nie mam na nie miejsca, i ze te hamulce sie wyrobia wkoncu i co... maly podrosnie niech wariuje w wyrku przeciazy i wyleci z calym lozeczkiem na siebie...
Ale ogonie bardzo efektowne jest 😁

Lolinko kochanie, te plamki to od slonca sa 😘 jak za duzo i potem skora nie dostaje slonca to wychodza te plamki, powinny zejsc 😉 a jak bardzo sie niepokoisz to sa kremy w apcekach na to. Ja mam na palcach w okolicy zgiec...i na stopach tez.poprostu barwnik zbiera sie wiecej w jednym miejscu
A jesli sa na twarzy...to moga byc problemy z watroba... i nie zawsze zchodza 😞 moja mama ma po mnie do dzis i bez makijazu wyglada dziwnie...z biegiem lat one znikaja ale jak dostana slonca to je widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam isc do tego sklepu ale moj powiedzial ze mam nigdzie sama sie nie wybieac, biedny sie martwi ehh wsumie nie czuje sie az tyle na silach zeby isc, ale jak musze to musze wiadomo.
No ale poczekam az wroci z pracy i pujdziemy razem.
Biedaczek sie martwi ze gdzies zaslabne albo cos i kto mi pomoze 🤢 no wsumie ma racje ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm kurcze na twarzy ich jeszcze nie mam tylko na dlonach od tej wewnetrznej strony, na poczatku myslalam ze mam brudne raczki poszlam do lazienki szoruje a tutaj nic 🥴 plamki.
Hmm moja mama ta wlasnie cos takiego na twarzy od sloneczka jej wychodzi, ale ja nigdy nie mialam z tym problemow.
A co do slonca to od 2 dni nie wychodzilam z domu bo sie kijowo czulam 😞 wjec nie wiem od czego to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No od srodka tzw. jak masz linie papilarne 😁 no od srodka 😁

Szczerze to sie nie smaruje niczym 😁 czasem raz na ruski czas posmaruje brzuszek balsamkiem z nivea 🙂
Hmm soczkow marchwiowych nie pije, zjadlam wczoraj tylko 4 klementynki, myslicie ze to od tego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli te plamy to najprawodpobniej od wątroby, mała Ci pewnie mocno uciska, nie wiem jednak czy to jest takie bezpieczne...na twarzy to podobno naturalne że się dostaje plamy, ale na dłoniach? ojj nie wiem :/

aha i pytałaś o pościel do wózka 🙂
http://allegro.pl/item1075689103_4cz_posciel_do_wozka_serca_prezent_matex.html
tak wygląda moja 🙂 jest słodka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do posicelki to nie wiem czy ona jest potrzebna bardzo???
bo poduszke to zawsze jakas sie z domu wezmie, dzidziulek w kurtaje czy spiworek, kocyk gruby i na to ten ochraniacz od wozka... to za malo bedzie? bo przegrzac to tez nie dobrze 😞
Wy wszystkie macie ta posicel??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ten Twój dzidziuś to już się pcha jak głupi na porodówkę 😁

a całkiem możliwe że to z klementynek...aczkolwiek to mogło wyjść dopiero teraz to co jadłaś dwa dni temu. tak mi lekarz kiedyś powiedział, że np. jak chodziłam na basen, co mnie potem bolał i stawiał się brzuch, to powiedział że jak by to miało być od basenu to mam sobie zaobserwować, np. dzisiaj idę na basen i dopiero za dwa dni obserwować objawy....takie dwudniowe spóźnienie w reakcji. ciekawe czemu? może z jedzeniem jest to samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TROCHE MAM DZIS ZLE KRAZENE DLATEGO CIEZKO MI UCHWYCIC, ALE MAM NADZIEJE ZE COS ZNAJDZIECIE I ZOBACZYCIE, NA PALCACH TEZ MAM ALE NIE WIDAC 🥴 🥴
[URL=http://img194.imageshack.us/i/mojezdjcie2.png/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1391/mojezdjcie2.png[/IMG][/URL]

[URL=http://img687.imageshack.us/i/mojezdjcie211.png/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7200/mojezdjcie211.png[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja nie mam poscieli do wozka i tak jak wlasnie ty mowisz mam spiworek kombinzeonik wydaje mi sie ze jeszcze ochranicz ten do wozka i wystarczy.

Hmm od klementynek nie ma szans jeszcze w takich miejscach ?
A pare dni temu tez nic takiego nie jadlam wsumie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...