Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dosik ja jak prasowalam ubranka malej to jedynie na siedzaco, bo nie dalam rady wystac , a tak to co jakis czas sobie tylko wstalam i sie przeszlam do wc wjec nie bylo zle.

Ale nie wyobrazam sobie schylanie do wanny, Agaa kiedys cos tam prala to mowila puzniej jak ja wszystko bolalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

helooo 🙂
Aga świetny pomysł do tabelki - moja niunia w 36 tc miała 2776g
Ania witamy w gronie rozwartych mamusiek 😜 długo Cie nie było martwiłyśmy się co z Tobą - dobrze ze jesteś i ze wszystko oki z Tobą i maleństwem 🙂
Loli też prałam w wannie pokrowiec z fotelika - umordowałam się jak dzika, ale wyprał się pięknie i super wygląda 🙂 więc warto było ( a juz myślałam ze urodzę 😉 po tym praniu )
siadam do nadrobienia zaległości z rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek!!!
16 stron do nadrobienia 😠
ja juz po sniadanku 4 jajeczka zjadlam 😁 😁 😁 ze szczypiorkiem
AGAA dane do tabelki to 31tc 1850g
[rcolor=czerwony][/color]
NO I DZISJA MAM 34 TYDZIEN 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpisywać się bo rpzedemną jeszcze dość troche prasowania 😁
Teraz dopiero zdałam sobie sprawe ile my mamy juz ubranek dla małęgo jejku ale dużo 🙃
Jeszcze troche i szafe będzie trzeba mu dokupić hihhi 😎
I żadna mi o tym pasie poporodowym nie napisała 😜 czekam na odpowiedz w dalszym ciagu 😁
Asiu ja właśnie to piore 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego pasa nie kupuje bo slyszalam negatywne opinie 😞 pierwsze to w razie CC to nie mozna nosic bo rana musi miec przewiem a po drugie to po normalnym porodzie to ze jak sie sciagnie brzuch to polog jest bardziej obfity i bolesny 😞 ale ile w tym jest prawde a ile plotki to nie mam pojecia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam, że od lutego się tak nie przestraszyłam 😞
przed chwilą miałam krwawienie...nie dużo, ale było...te co miały krwawienia wiedzą jakie to okropne uczucie zobaczyć krew po sikaniu 😞
jestem wystraszona, płaczę...mętlik w głowie!
zadzwoniłam do mojego gina, mam leżeć nie ruszać się nigdzie, nic nie robić, jutro wizyta...jak się nasili albo powtórzy krwawienie to do szpitala od razu, patrzeć czy mała się rusza, jak nie to też do szpitala...boję się 😞
żadnej z Was nie życzę takiego przeżycia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to było jednorazowe, a teraz nie wiem czy z przejęcia czy co boli mnie tam na dole brzuch 😞
kiepsko się czuję, taka zdołowana jak w lutym 😞
na razie do szpitala mam nie jechać, tylko w przypadku drugiego krwawienia albo braku ruchów małej...cholera wie co tam w środku mnie się dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa wszystko będzie dobrze tylko nie panikuj 😘 😘 😘 gagatku a jak tylko coś Ci się nie spodoba to tak jak mówił gin jedź do szpitala. Ewunia już duża i silna i na pewno sobie poradzi Kochana, trzymamy wszystkie kciuki. Buziaki wielkie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhh no już lepiej...będę leżeć, oby się nie powtórzyło.

ale patrzcie jakie życie jest...tak narzekałam na mojego gina że za rzadko mam wizyty, a tu proszę...tydzień po tygodniu heh 🙂

no i wiecie co jeszcze? moja matka!! ona jest niesamowita! dzwoni do mnie raz na jakiś czas, nie dzwoniła ostatnio dwa dni...i właśnie TERAZ!! dzwoni i pyta jak się czuje! na wyczucie skubana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za pocieszenia...ja nie lubię ogólnie marudzić i pisać o smutnych rzeczach 🤨

a teraz czytam w necie i piszą że jak to była różowa krew to to może być nawet początek wypadania czopu 🤪 że dziewczynie zaraz po takim krwawieniu wody odeszły 🙂
czyżby marzenia się spełniały? 🙂

hmm bobas do gina? to daj potem znać co i jak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa oby bylo wszystko dobrze i tak jak sobie marzysz niech Ewunia nawet wczesniej wyjdzie jesli tego pragniesz bardzo, napewno by sobie juz dala rady i ma duzo sily 🙂
A teraz lez i odpoczywaj ile sie da i obserwuj swoje cialo.
Ja poszlam do wc a tam normalnie tyle sluzu ze szok 😞 jak by sie zemnie lalo ciurkiem ble fle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...