Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tez racja ale wolalabym zeby to samo sie zaczelo bez wywolywania bo slyszalam ze od oxsycotyny bole sa bardziej bolesne 😞 ale co ma byc to bedzie byle adas byl zdrowy dla niego wszystko przetrzymam 🙂 ja sie juz tego KTG nie moge doczekac jak uslysze serduszko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarz mi powiedział ze jak cos można isć do szpitala i tam wykonują KTG ale co tak ma iść sobie do szpitala i powiedzieć no bóli nie mam ale chce KTG 😁 wywalą mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżę cały czas...tzn półleżę 😞
dupsko mnie boli już 🙂

hmmm trochę mnie tam boli w pipce...ale może się sugeruję. jutro pewnie przed wizyta będę się stresować bardziej. na razie to staram się o tym nie myśleć co tam się mogło stać że wystąpiło krwawienie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ktora masz ta wizyte ?
a ja wam nie pisalam pewnie i tak nie zauwazycie ze mnie nie ma 😜 ale w piatek wyjezdzam z mezem na 6 dni do rodzinnego miasta taka ostatnia wizyta przed porodem 🙂 tam bede miala dostep do netu ale pewnie rzadko bede zagladac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas już jakiś czas nam towarzyszysz, więc na pewno byśmy zauwazyły 🙂
ale fajnie Ci! tylko tam na siebie uważajcie 😘

na 16:20 mam, ale sądzę że mnie wcisnął na kolana innej pacjentki więc sobie tam poczekam, bo nie chce się komuś bezczelnie wpieprzać... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula spokój ejst najwazniejszy ;* wiem mówie to ja najbardziej nerowy człowiek na tym forum 😜
jutro lekarz zabda i wszystko zobaczy a my wierzymy że wszystko jest ok 🙂
ja nawet liczy że to już jakaś częsc czopa i AGulaa neidługo zladuje na porodówce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dziś planujemy jechać do Obi do Bytomia za drzami zobaczyć do naszej sypialni ale to dopiero pod wieczór 😉, kusze tego domownika na jakieś lody albo coś alee on coś nie bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania87 szczeze to nie wiem czemu nie mozna przenosic bo nie dopytalam z wrazenia wiem ze jak bede rodzic to co 2 godziny mam mierzyc cukier bo moge miec nagle spade z wisilku wiec musze to kontrolowac.Dopytam sie za tydzien ja pojde na wizyte.
a teraz ide robic obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie wróciłam z ogladania mieszkania.
Wsumie niedaleko mojego domku wjec duzo by sie nie zmienilo.
Takie wsumie srednie studio , salon,sypialnia,kuchnia i lazienka.
Troszke kasy za to chca okolo 750 funtów miesiecznie gdzie moj zarabia ponad 800 miesiecznie.
I mam metlik w glowie bo mamy mu dac znac bo wsumie ma jeszcze 6 osob na ogladniecie tego mieszkanka, wszystko ma byc odswiezone itp.
Tylko najgorsze jest to ze wogule nie jest to umeblowane, nie ma łózka ani nic 😞
I moj jeszcze do pracy pojechał i sie tak na odleglosc zastanawiamy czy wogule damy sobie rady.
Nie dosc ze dzidzia pewnie zaniedlugo na swiat wyskoczy to tez pasowalo by jakos uzadzic to mieszkanie bo nie ma nic kompletnie 😞
I CO TUTAJ ROBIC !!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA 🤪 🤪 🤨 🤨 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaa jak bym nie kontrolowala tego cukru to jest duza szansa na duze dziecko ale ja to mialam w miare wczesnie wykryte wiec ja kotroluje ta glukoze wiec maly nie dostaje jej za duzo wiec wszystko powinno byc w normie.Nie wyobrazam sobie ile by wazyl jak bym nie kontrolowal 😮
jesli kontroluje i tak jest troche spory bo ma niby do porodu wazyc 4 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm Loli ja bym się chyba nie zastanawiała, Ty też będzisz przecież kasę na dzidzie dostawać, więc tak jak by druga wypłata była. a mebelki to zdobędziecie jakoś, dużo osób tam podobno chce oddać meble...a będziesz miała spokój święty przynajmniej w tej kwestii! może ten właściciel Wam pomoże i załatwi meble? było by super!! ale bym się cieszyła jak by Wam wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...