Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja wiem wiem że można ale z moim internetenm to ja bym za duzo nie obejrzała cały zcas by mi przerywało 😜 może w przyszłym tygodniu sie to zmieni jak wysla tu wkoncu tego krete który jzu tydzien to robi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosik a ogladalas film "prawo zemsty" polecam jak lubisz sensacyjne filmy twojemu tez powinien sie spodobac.
i jest na vod wciaz ja kocham slyszalam ze fajny jeszcze nie mialam go okazji ogladac a ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogule to jak przed chwilka lezalam i teraz wsumie jak siedze przed kompem to tez czuje cos takiego dziwnego jak by hmm nie wiem impuls dziecka?bijace serce?oddychanie? bo czkawke jak ma to ten impuls jest odruzniajacy bo skacze brzuch a tutaj taki impuls o jednakowym nie wiem jak to opisac. kurde :/ ale jakos mnie to tak lekko zaciekawilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz sie nie moglam powstrzymac tak sie na mnie te chipsy patrzyly i mowily do mnie zjedz mnie ze wkoncu je otworzylam 😉

Kurde Dosik powiem ci ze mała mi strasznie jezdzi po dole raczkami wierci sie okropnie , i tak czekam az wkoncu nie wiem te wody we mnie pekna czy cos 🥴 szczerze to zaczyna mnie lekko draznic to czekanie iz pomimo tego ze sie panicznie boje, to chciała bym zeby sie juz cos zaczeło wkoncu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...