Skocz do zawartości

golenie bikini .. jak to z brzuszkiem ? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
margherita78 napisał:
myslę ,że sa dwa wyjścia:
1.mąż-jego pomoc jest nieoceniona ,a potem może się fajnie skończyć ten zabieg....no wiesz ☺️
2.lustereczko-powiedz przecie kto jest najseksowniejszy na świecie? 🤪
POZDRAWIAM 😉

margherita78,
po prostu pięknieto napisałaś 🙂
zgadzam sie z Tobą w 100% 😉

Ja tam się już od chyba 3 miesięcy golę z lusterkiem i na wyczucie:laugh: śmiać mi się z samej siebie chce za każdym 🤢 razem,ale cóż drogie brzuszki trzeba sobie radzić!!!!

Ja się golę na wyczucie tzn.ręką sprawdzam gdzie poprawić a potem poprawiam z lusterkiem a nie ,że tak sobie macham maszynką,bo cała pozacinana bym była 🥴

Paznokcie u nóg ostatnio obcinał mi mąż,niech lepiej za malowanie się nie zabiera,bo już widzę ten opłakany skutek:P
Ja mam już problem z założeniem skarpetek i butów 🥴

Tez mam patent z lusterkiem na depilację, kiepsko to pewnie wygląda, ale da radę 🙂))
A do paznokci zaangażowalam męża. o ze skarpetkami jeszcze sobie radzę..

• Mamusia
Ja jeszcze daje sobie rade z depilacja a pozniej to moj M juz zapowiedzial ze z checia sie tym zajmie:P
gorzej z paznokciami 🙂 pewnie nie bedzie mowy o kolorowym lakierze (juz widze paznokcie z calymi palcami pomalowane 🙃 😁 ) raczej postawie na bezbarwny 😉

Ja mam jeszcze w miarę nieduży brzuch a już nie mogę sobie poradzić.. centralnie robię to na czuja;D bo mąż powiedział, że on się boi, że mi coś zrobi 😜

• Mamusia
Babeczki ja dwa dni temu goliłam się na czuja ale to już ostatni raz bo powiem wam że duże ryzyko a jak sapałam przy tym 🤪
Kolejny raz to lustereczko:laugh: Butów już sama nie zawiąze zakładam już przejściowe kozaczki a paznokcie dopiero pomaluję jak urodzę 🙂