Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu ja naszczęscie plamien nie mialam to co mi sie zdarzyło przytrafia się bardzo czesto przy zamknietej szyjce i moze występowac bez krwawien, ja się ciesze ze wszystko jest ok, zmienie tylko lekarza i bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

też zrobilam ten test 🙂 47 % chlopiec, 53 % dziewczynka 🙂 🙂 ale sie uśmialam.Wczoraj,spotkalam sie z koleżankami i mowią,ze bedzie chlopiec.Okaże sie 02 czerwca chyba,ze moj lekaż zrobi mi 10 go maja usg.No jestem strasznie ciekawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda ja też mam teraz 2 czerwca wizytę ale już wiem że będą jajka 😜
Estercia ja się czuję super tylko czasami trochę przeginam z jedzeniem bo potrafię być cały czas głodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też boloalo w tych tygodniach podbrzusze i bardzo sie martwiłam,teraz wiem,ze za ten ból odpowiedzialne są więzadła podtrzymujące macice.Więc nie ma sie co martwić,a Ty szczegolnie musisz miec mocne,bo są dwa dzidziuśie 🙂
Gratuluje udanego strzału,może będzie pareczka 🙂
Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezlei chodzi o lozeczko i wozek to dla mnie jak narazie jest to nejwieksza zagadka bo naprawde nie umiem sie zdecydowac bo z jednej strony wielofunkcjne na moja kieszen ale znow potem spacerowka wielgachna, lozeczko wolalabym turystyczne bo wydaje mi sie fajniejsze ale znow jesli chodzi o siadanie dzidzi to pewnie jest jej trudniej niz trymajac sie szczebelkow i mowie wam totalny sajgon w glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Marto

moja chrzesniaczka ma 11 miesięczna coreczke,ma wozeczek firmy jedo typ Bartatina
.
Probowalam nim jedzic,jest lekki w prowadzeniu,ma kola pompowane,gdzie bardzo są dla nich wygodne.Wybudowali dom i okolica jest jeszcze wyboista,wiec bardzo chwalą sobie te kolka.Gondola jest duza,a nie maleńka jak w innych wozkach.Zastanawiam sie wlasnie nad tym wozeczkiem.Ceny są w miare i mzna ten do tego wozeczka dokupic fotelik.Cena trojeczki to okolo 1.2oo zlotych. dwojeczka nie cale 1.100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...