Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu czuje,ze jednak bede miala synusia.Kalafiorek,brokulki,fasolka,kurde wsyzstko co warzywka i owoce,Jabluszka też pochlaniam ,wiec Esterka bedziesz miala synusia i pewnie laleczke,a facetem to sie nie denerwuj.Oni po to sa aby nam podnosili ciśnienie,a za chwilke lgną do nas jak male chlopaszki :P:P hihihi'Pewie jestes jeszcze mlodziutka....co??? Gosiaczek też....?? a ja juz swoje przeszlam z tymi hihi dinozaurami,bo wygina tak jak one godyby nie my kobitki 🙂 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jestem mloda... 20 lat mam dopiero... a ja jak za duzo zjem boli mnie zoladek wiec staram sie juz nic nie jesc ..zjadlam kolacyjke i mi narazie straczy.. ahh a moj facet to czesto mi podnosi cisnienie...doprowadza mnie to do szalu...;( czasami az w sercu sciska.... modle sie o to zeby moje smerfy byly zdrowe.. chociasz czasami placze bo zastanawiam sie czy dam rade ;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu,to masz szczęsie hihi.Moj to by chical co dziennie ale sie nie da.Wysiadlabym przy nim hihi.Staram sie wtedy jak sie czuje najlepiej.Wtedy,to sama sobie mowie,ze przeciez ja tez potrzebuje 🙂.A jak nie to zwodze go kokieteryjnie i zawsze jakoś udobrucham.Pamietajcie,ze jak facet nie ma w domu to pojdzie do innej ,a tego bysmy nie chcialy.
Gosia wie,ze jestem po czterdziestce i mam dowch synow juz po dwudziestce.Kobieta im starsza,tym mądrzejsza sie staje,a co za tym idzie atrakcyjniejsza dla swojego faceta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Estercia,jesteście mlodzi,docieracie sie ,a tu jeszcze dzidziusie w drodze.Dluga droga przed Wami.
Powiem Ci od serca tak....jak kobieta jest mądra,to faceta przekabaci na swoj sposob.Prawda jest taka..najpierw matka wychowuje,a potem żona.Jego kobieta musi sobie wychowac mężczyzne pod siebie,bo niestety mamy inne myslenie i nie moglibyśmy sie dogadac.
Zamień sie w kokietke,częstosie przytulaj ,ślij buziaki i mow glośno o swojej ciąży.Jak w tym czy w innym momencie sie czujesz.On zacznie to rozumiec ale nie bedzie czul sie nagle odsuniety. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu moze i sie boi tego niewiem... nie powiedzial mi o tym... maludo przytulam sie sle caluse...prubuje sie zblizyc...ale czuje sie odepchnieta 😞 a to boli 😞( mialam juz mysli moze mnie zdradza... itd. prawda jest taka ze czesto sie klocimy o bzdety..... mi hormony na glowke ida i sie wydzieram bez powodow....ahh ale zaraz mi przechodzi... bardzo go kocham ale czasami mam go dosc. mam mysli czasami ze nie dam rady sobie z dzieci boje sie tego ;(( ahhh aa narazie sory dziewczynki musze konczyc narazie bo zaraz moj facet wpadnie iii bedzie dluga rozmowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...