Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
a mnie kregosłup zaraz peknie 😞 😞 😞kurde dawno mnie tak plecy nie nawalały musze wykorzystac moich chłopów do masażu 😜


no prosze takiej to dobrze 🙂 a ja przez ten posiew musiałam zmienic date wyzyty na 28 bo 27 dopiero wyniki beda 😠 i moj dopiero 28 po mnie przyjedzie 🤢 ale normalnie mu nie daruje bedzie masował wszystko od stóp do głowy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde to wszystkie mamy bo ja dzis swoje od parowek dzis wyzywalam 🙂 spadam bo tato z mezem chca cos tam na automoto posprawdzac i mi zabieraja lapka a nie chce mi sie isc do gory na stacjonarnego kompika wiec do jutra slodkich snow myszki kochane buziaki dla brzucholkow 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
moj na lewym boku badziej buszuje i tez podkladajac poduszke taka plaska sie uspokaja a na prawym mi mniej wygodnie bo umnie plecy tez juz odpadaja nawet do chwilowego lezakowania wiec Jula nie martw sie obie bedziemy lewo-wklesle


dziewczyny moje kochane ja mam poduszkę ale między nogami bo lubię jak coś między nimi po prostu jest 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
☺️ ☺️ ☺️ ☺️ nie bij mnie ja nie chciałam aż takiego wam smaka zrobić ☺️ ☺️

ja w tym roku ani razu na grilu nawet nie byłam nie mowiac o pieczonkach a Ty mi takiego smaka zrobiłaś że masakra ☺️
kurde laski cos sie podejrzanie czuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...