Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny... już po wizycie lekarskiej... grozi mi przedwczesny poród
nawet nie wiedziałam a ja od pewnego czasu mam takie skurcze, że niektóre dziewczyny które rodzą nie mają tak często. Dostałam receptę z lekami powstrzymującymi skurcze macicy... skierowanie na krew i mocz a do tego mam iść 07.09 na KTG a 09.09 mam kolejną wizytę lekarską. Mały waży na dzień dzisiejszy 2.200 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki wpadlam zeby powiadomic o wczorajszym badaniu i u mnie wszystko ok skurcze dalej sa ale w miejszym stopniu, grunt to zebym wytrzymała jdo 35 tygodnia, a za dwa tygodnie obniza mi dawke fenoterolu, dostałam tez skierowanie na toxo, hbs, mocz i krew no ale tyle o mnie bo tu nasza Darusia ma większe problemy 😞 😞

Darus trzymaj sie kochanie, bądz dzielna! wierze ze z Twoim synkiem wszystko bedzie dobrze bo inaczej byc nie moze!! jeszcze zeby w szpitalu tak cie potraktowali - znieczulica pierdolona az ryczec mi sie chce.. ja moge miec Tylko nadzieje ze Bartus z tego wyjdzie trzymam za was kciuki 😘 buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dziewczyny normalnie co sie dzieje co wy wszystkie macie zagrozenie przedwczesnym porodem 😮normalniej jak tak dalej pójdzie to tylko ja w październiku urodze i moze Marta się załapie chociaż ona chce małego sprowadzic juz we wrześniu 🤔 Normalnie Monia a czemu masz to zagrozenie? Julitko to super ze jest juz lepiej kurde cały czas myślę o malutkim Bartusiu i tak strasznie mi smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUBASKI 🙂

WIDZĘ ŻE I U WAS CISZA 😞 ALE TU WIADOMO DLACZEGO A U NAS U GRUDNIÓWEK TO NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO CO RAZ MNIEJ PISZĄ 😞

JA CAŁY DZIEŃ MYŚLĘ O DARII I BARTUSIU 😞 MODLĘ SIĘ ZA NICH WSZYSTKICH 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GOSIACZKU 🙂

WSZYSTKIE MUSIMY MYŚLEĆ POZYTYWNIE TAK JAK BYŁO TO U KAMILKI 🙂 MAJECZKA ROŚNIE TO I Z BARTUSIEM TEZ BĘDZIE WSZYSTKO W PORZĄDKU 🙂 NIE MA INNEJ OPCJI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Kurde dziewczyny normalnie co sie dzieje co wy wszystkie macie zagrozenie przedwczesnym porodem 😮normalniej jak tak dalej pójdzie to tylko ja w październiku urodze i moze Marta się załapie chociaż ona chce małego sprowadzic juz we wrześniu 🤔 Normalnie Monia a czemu masz to zagrozenie? Julitko to super ze jest juz lepiej kurde cały czas myślę o malutkim Bartusiu i tak strasznie mi smutno 😞
bo mam skurcze tak często i intensywne, że nawet rodzące takich nie mają - nawet o tym nie wiedziałam, myślałam, że to mocniejsze kopniaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę... Daria - trzymaj się Słońce! Trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Bartusia!!

Kurcze.. miałam pisać dzisiaj sprawozdania z wywiadów.. nie dość, że psychikę mam zrytą tym co dziś zobaczyłam, usłyszałam... to jeszcze takie rzeczy;( ehhh... chciałabym się umieć modlić.. chciałabym wierzyć, że ktoś na górze naprawdę wysłucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOGR CHOĆ NAWET NIE WIEMY CZY TAK NAPRAWDĘ JEST KTOŚ TAM NA GÓRZE TO ZRÓBMY TO, POMÓDLMY SIĘ BO CO NAM ZOSTAŁO 😞 PO PROSTU DARIA MUSI WIEDZIEĆ ŻE WSPIERAMY JĄ I MODLIMY SIĘ ZA BARTUSIA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Wam bardzo mocno za te wszystkie słowa otuchy 😞 😞 😞 😘 😘 😘
a co do roku to na prawde coś sie dzieje dziwnego ze mna leżały 4 panie trzy 27 tydzień z odchodzącymi wodami rozwarciem skurczami a czwarta 27 tydzień łożysko przodujące dostała krwotoku i niestety to jest po prostu jakaś paranoja co się dzieje ;(
w ogóle dzisiaj jade do małego tak sie boję .... boję się tego żeby nie było tak że on tylko poprostu na mnie czeka ;(
wczora dzwoniliśmy stan bez zmian ani lepiej ani gorzej jedyne co to znowu troche jelit udało się wepchnać a troche same spłynęły ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂

DARIO JA WIERZĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂 NIE MYŚL TAK ŻE BARTUŚ CZEKA NA CIEBIE I ,,, AŻ CIARKI PRZESZŁY 🤢
ON JEST SILNYM CHŁOPACZKIEM I WYJDZIE Z TEGO ZOBACZYSZ 🙂 MUSISZ TERAZ MYŚLEĆ TYLKO POZYTYWNIE NIE INACZEJ 🙂
TRZYMAJ SIĘ KOCHANIUTKA 🙂 BUZIOLKI NA OTUCHĘ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...