Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
ja mam w poniedziałek spotkanie łysego bobra z ginem 😁 😁 😁 😁

ja też ja też 😁 😁 😁 😁 😁 ja mam o 17.15 dopiero wizytę kurde cały dzein czekania znowu 😠 no nie mówiłam młody zaczyna nocny atak juz się rozpycha tak więc znowu spać nie będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz Gocha! Ja się tak boję porodu, że hej...:/
Kurde no mam wrażenie, że mały mnie gryzie od środka... ;p
Poza tym nosi mnie.. na coś mam ochotę, nie wiem na co... Palnijcie mnie porządnie w łeb;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie.. a ja nie dość, że też tak późno to do środy muszę czekać;p;p

A chce mi się... hmmm... coś;p Nie wiem.. próbuję tego i tamtego i to dalej nie to.. Ja coraz bardziej napchana a ochota na coś nie przeszła:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu.. a ja jestem w ciemnej du... nie mam gdzie jeszcze ulokowac Kuby.. a skoro nie przeniosłam jego rzeczy to nie zabieram się za pranie Mateuszkowych... będę miała armagedon na koniec ciąży :/ mam nadzieję, że się wyrobię..

A co do rozstań z dzieckiem.. Kuba i tak raz na jakiś czas jest na weekend u moich rodziców jak ja jadę na uczelnię.. więc chyba wielkiego szoka miał nie będzie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
ja jeszcze torbe muszę kupić 😁 ale też mam wszystko po prane i po prasowane bo potem nie ma mi kto tego zrobić 😜 Gocha ja ci się chce to weż w obroty Grzesia 😁


Taaa... wyszedł przed chwilą z domu z moim bratem i tyle ich widziałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na piwo.. Peter ajkąś część potrzebował do samochodu to mu Grzesiek sklep pojechał otworzyć..

Gocha..ale ja na siłę nic nie przyspieszę.. już mam dość poganiania.. będzie ciężko no i trudno:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASKI 🙂

KURCZE MYŚLAŁAM ŻE U WAS TROSZKĘ NABAZGROLĘ A WY IDZIECIE SPAĆ 🙂 TO IDŹCIE, WYPOCZYWAJCIE GRUBASKI 🙂
ALE POCZEKAM CHWILKĘ TO MOŻE KTÓRAŚ Z WAS JESZCZE NIE PÓJDZIE CIĄĆ KOMARA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc malpeczki 🙂 alez brzuszek zasuwa dzisaj odpukac piknie chodzi mam nadzieje ze nie bedzie juz tak zmulal jak wczoraj 🙂 🙂
GoGr podziwiam twoj zapal do pracy i to w terenie ja juz sie czuje jak wielki ociezaly wieloryb i pojscie na zakupy jest juz lekko wyczynem 🤨wiec uklon w twoja strone naprawde 🙂
Prosze przekaz Agusi ze my tu wszystkie z nia jestesmy i mam nadzieje ze wyjdzie niebawem ze szpitala jeszcze bez Michasia 🙂
Kurde ale moj mlody szalal wczoraj wieczorem 🤪 🤪 juz zaczelam panikowac ze os mu ise dzieje bo normalnie przez godz tak mi brzuch latal i czulam go doslownie wszedzei od dolu do gory auucc nie bylo to najprzyjemniejsze uczucie 🤢ale dzis odkad wstala kopie delikatnie wiec chyba poprostu mial noc szalenstwa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...