Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ale ja pisze o dziewczynach co teraz maja rodzić a o styczniowo lutowej wojnie też głośno było wogóle dziewczyny jakieś prywatne forum sobie założyły smiechu warte na prawde jak dzieci 😁 z tego co czytałam to wojna o koty i toksoplazmoze bo jedna dziewczyna stwierdziła że jej babci 2 dzieci przez kota zmarło a druga napisała że toxo ma sie tylko raz w zyciu i o to się kłóca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lachy wpadlam przed kapielą popatrzec co sie dzieje i takie jaja sie dzieja wojny mowicie ja pierdziele zamiast sie wspierac to sie wymadrzaja.. ajajaj choc nie powiem ja czasem jak sypne tu czyms czym sie dowiedzialam to tez mam takie wrazenie jakbym sie wymadrzała ale chyba tak nie jest co? bo jak tak to z gory przepraszam heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
hej lachy wpadlam przed kapielą popatrzec co sie dzieje i takie jaja sie dzieja wojny mowicie ja pierdziele zamiast sie wspierac to sie wymadrzaja.. ajajaj choc nie powiem ja czasem jak sypne tu czyms czym sie dowiedzialam to tez mam takie wrazenie jakbym sie wymadrzała ale chyba tak nie jest co? bo jak tak to z gory przepraszam heheh


ej co innego sie dowiedzieć o czymś i poinformować nas a co innego się wymądrzać jakby się wszystkie rozumy pozjadało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dziekowac bogu haha kurde czas nagli trzeba sie odchwaszczyc a nie chce mi sie.. eh wracajac do toxo ja nie mialam robionego i mam czasem obawy ale co ma byc to bedzie okarze sie po porodzie a napewno z naszymi skarbami bedzie wszytsko wporzasiu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co mialam pisac wlasnie ciekawe ktora z nas sie rozpakuje pierwsza pomijajac Darie, ale bedzie szal jak zaczniemy sie sypac kazda bedzie przezywac ze to juz zaraz lada moment ja chyba sie posikam ze starchu hahah choc teraz jakos nmnie to nie przeraza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tez slyszalam o tym na hiv tylko ze tego tez nie mialam haha na hbs czy cos tam tez nie bo u mojego bylego konowala lekarza o nic doprosic sie nie mozna bylo.. zobaczymy jak bedzie teraz choc zastanawiam sie jest sens zeby robic skoro tak malo czasu zostalo do konca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...