Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bokiem leży bo robił mi usg na razie nic na temat jego ułozenia nie rozmawialiśmy mam nadzieję że wszystko będzie tak jak trzeba bo jeszcze trochę czasu jest no ale zastanawia mnie skąd ta infekcja z mężem się nie kocham na baseny publiczne nie chodzę hmmmm dziwne 😞 a ja mam tabletki do łykania i jeszcze chyba będę musiała jechac na jakiś wymaz do szpitala bo coś o tym wspomniał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no napewno bedziesz miala ja podejrzewam ze tez bede po to jechac a wogole mialas robiony wymaz cytologiczny podczas ciazy bo cos mi sie obilo o ucho ze powinien byc a ja go jeszcze nie mialam :/ nie wiem i tak samo te skurcze dzis jak napisalam pierwszego posta to mnie nagle taki skurczybyk zlapal w dole brzucha ze az mi sie gwiazdki przed oczami pokazaly i po paru minutach przeszedl ale normalnie okres przy ym to bulka z maslem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ja tez ostatnio mam skurcze i nie wiem czy to nie przez to 😞 cytologie miałam ale zaraz na poczatku ciąży potem mi jeszcze pobierali też coś w szpitalu na jakieś bakterie no ale tam było okej bo babka powiedziała że jak wyjdzie źle to mi do domu recepte wyślą a nic nie przyszło ale kurde dziwne to bo następny termin w szpitalu dali mi na ktg a o żadnym wymazie dodatkowym nic nie mówili 😲 cholera ich wie każdy co innego mówi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki . Jestem stycznióweczką 2010 🙂 Mam do sprzedania NOWIUSIEŃKIE bodziaki Carters-a sprowadzone z USA. Cena 1szt = 13,99 (przy wiekszych ilościach możemy rozmawiac o małym rabacie 😉 ). Jakość nieporownywalna z polskimi wyrobami. Kolorki trwałe, po praniu bodziak sie nie rozciaga.
Wklejam przykładowe wzory dla chłopców i dziewczynek. Rozmiary 3m,6m,9m.

CHŁOPCY :






DZIEWCZYNKI:




Jakby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt :
[email protected]
Możliwy odbiór osobisty w Krakowie 🙂

Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kurde bo oni sie wszyscy zachowuja jakbysmy conajmniej w dziesiatej ciazy byly :/ mam nadzieje ze to nie sa te skurcze przepowiadajace bo one wyst dwa tyg przed porodem bez jaj 😲 dzis mam szkole to sie zapytam poloznej co to moglo byc bo az mi pot z czola polecial taki bol
A ty sie nic niep rzejmuj bakterie mozna dostac doslownie z wszystkiego w naszym stanie a antybiotyki napewno nie zaszkodza malemu a pomoga tobie zebys mogla rodzic naturalnie i zeby maly przechaodzac przez kanal rodny niczego nie zalapal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde będzie co ma być ale wczoraj pisałam że ostatnio znowu nachodzą mnie jakieś sny prorocze i cały czas mi się śni że mam cesarke 😲 ech jak trzeba będzie to trudno no nic pewnie masz coś do roboty a ja tak truję juz prawie 12 trzeba by było cos porobić w końcu ale tak mi się nie chce ze szok mąż na wyjeździe ja siedzę sama z Kamilkiem i od razu weny do czego kolwiek brak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki moje kochane
ehh biedaczyska wy moje i was skurcze spotykaja 😞 ehh wiem co przechodzicie ja sie ciesze ze z tego wszystkiego nie mam rozwarcia bo to moje skrócenie szyjki to przy tym błahostka
jutro na 15 mam do lekarza jak zdarze to dam wam znac po powrocie co tam mi sie szykuje..

Gosiu a z tego co sie dowiedziałam jak w szpitalu lerzałam to polozna wszystko opowiedziała i tak: infekcji mozna sie nabawic nie tylko przez sekszenie sie ale rózniez jak spi sie w majciochach w nocy i ma sie do tego wkladke wtedy jest cieplo i wilgotno i moze sie cos namnozyc a zapalenie pecherza moze powstac nawet od tego ze teraz jak nam dzidzius uciska na pecherz to nie zawsze wszytsko wyleci i mocz tam zalega az bakterie tworza sie samoczynnie wiec choc bysmy dbaly nie wiadomo jak to i tak nas moze to spotkac i tak.. widzicie u mnie z niedoleczonego pechareza na nerki poszlo kto by pomyslał a nawet nic nie czulam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurde wlasnie widzialam juz druga 🤪 🤪niezle sie sypia dziewczynki 😁 ja mam nadzieje ze ja sie rozklapie w 38 bo naprawde nie mam juz powoli sily nawet zakupy sa juz uciazliwe 😮 maly sie wygina strasznie nawet jak chodze w nocy budze sie co chwila i spac nie umiem wiec chce juz miec mojego szkraba przy sobie zaniedlugo bede miala zajecie na noce i dnie i powiem ci szczerze ze chyba jestem juz na to psychicznie gotowa jakos dzis doszlo to do mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
al to tak naprawde idzie sierpniowki zaczely w lipcu, wrzesniowki w sierpniu wiec pazdzierniczki zaczna we wrzesniu naturalna koleja rzeczy tylko teraz wlasnie pytanie ktora pierwsza 🤪 ja obstawiam estere bo ona ma dwojeczke a dwojeczki maja tendencje sypac sie szybciej 🙂 a potem moge byc ja wcale sie nie obraze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...