Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Trochę załamana jestem...
nie spodziewałam się, że ludzie tak mogą żyć...
Wczoraj byłam na wywiadzie rozwodowym u 22 letniej dziopy i u 2 alkoholików.. strach pomyśleć co będzie jutro bo też w teren idziemy... nie wiem czy to na moje nerwy... Chyba muszę przemyśleć sprawę;p
No i trochę zmęczona busami jestem... wieczorkiem mi się brzuch napina jakby.. nie boli ani nic ale jest jak porządnie nadmuchany balon...
A Ty jak tam?? skurcze minęły? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ludzie żyją w tragicznych warunkach niestety no ale cóż taki alkoholik sam sobie taki los zgotował niestety 😞 to faktycznie musisz być wymęczona współczuje jeszcze pewnie jak wracasz to Kubuś chce się bawić a skurcze mam ale nie tak często ale od wczoraj kręgosłup mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Kubek to teraz istna męczarnia.. tylko na ręce się pcha...

co do pracy - jeśli alkoholik sam sobie taki los zgotował to ok.. ale są rodziny gdzie o alkoholu nie ma mowy.. albo dzieci w rodzinach alkoholików..

Kurde to niedobrze, że dalej masz te skurcze... no ale jak mówisz, że rzadziej to może ustąpią??
No a kręgosłup to nie ma się co dziwić.. Ty taka chudzina jesteś a tu taki brzuchol 😁 Kurde.. mój to tak urósł ostatnio, że szok.. a Mati cały czas kopie 😉 zaczynają się już te bolesne kopnięcia;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To noc miałyśmy podobną;p tylko w nocy akurat kopał mnie Kuba... wzięłam go jak się obudził do nas a ten pieron się postanowił bawić... siedział i celował stópkami w mój brzuch.. A potem jak zasnął to w takiej pozycji, że ja oddychać nie mogłam bo najpierw męczyłam się z ułożeniem (mało miejsca zostawił;p) a potem pokazało się, że ułożyłam się źle;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no leci czas jak szalony 😉 Ale powiem Ci, że już bym się chętnie brzucholka pozbyła;p nawet kosztem zwiększenia ilości wstawania w nocy;p

A mi przyszła ta tunika co ją zamawiałam.. i nie bardzo zadowolona jestem:/ za gruba jestem i już.. zobaczymy jak to z legginsami i butami będzie wyglądało.. ale jak na chwilę obecną zła jestem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co.. ja mam jeszcze taki problem, że mam pod lewą pachą zmiany mastopatyczne.. tzn. mam rozdwojony gruczoł piersiowy i jedną jego część umieszczoną w pachodole.. czyli tak jakbym miała 3 pierś:/ no i po ciąży z Kubkiem gruczol normalnie wypełniał się mlekiem (bolało jak jasna cholera bo nie było ujścia) a teraz gruczoł się zmniejszył (znaczy jak skończyłam karmić) ale za to zamienił w tkankę tłuszczową.. no i z tej jednej str wygląda tak jakby mi się nie wiem ile tłuszczu wylewało:/ i przez to wyglądam na jeszcze większą..:/

A o której te leki bierzesz? Ja też trochę przysypiam ale nie idę spać bo mój na 12 do pracy..:/ w sumie idzie tylko na 2 godz no ale tak na północ to i tak nie fajnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze pierwszy raz słysze o czymś takim a boli Cie to czy tylko jest widoczne 🤔 ja o 22.30 biore ten antybiotyk więc musze jeszcze siedzieć 😞 no na 24 do pracy to nie fajnie. Mój miał jechać na wyjazd ale codziennie wracają wychodzi o 5 rano a wraca o 18 i 150 km jeździ do pracy no ale jutro ostatni dzień tam robi całe szczęście bo biedny taki wymęczony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia teraz nie boli... bolało w czasie 1 ciąży i podczas karmienia.. bardziej przez to też bolało jak nie mogłam odciągnąć pokarmu. No i niestety co miesiąc na okres też dawało o sobie znać. Ja też wcześniej o czymś takim nie wiedziałam.. dopiero jak mi lekarz powiedział.. Ale wiesz jakiego stracha miałam, że to rak.. przecież to było odczuwalne pod palcami jak większy guzek:/
Ja wiem, że tak mam od lat 4.. może już 5.. ale dopiero teraz uczę się tym nie przejmować (do tej pory nie ubierałam nic co mogłoby to odsłonić). Dopiero Grzesiek przekonał mnie,że nie powinnam dostosowywać się dol tego..

A co do takiej wyjazdowej pracy.. to istna masakra jest.. Rzeczywiście lepiej by było, żeby wyjechał na kilka dni i potem wróciła nie dzień w dzień po 150 km.. nawet nie ma kiedy odpocząć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wcale Ci sie nie dziwię że się bałaś że to coś poważnego 🤨 no przewalone ma no a e ważne ze jutro już koniec w piatek na miejscu robi 🙂 widziałaś zdjęcie Emilki jaki ma brzucholek Aga dzisiaj nam wkleiła 🙂 no a czytałam że Agulka w szpitalu to też nie za ciekawie cholender wszystkim cos dolega ja to już pod starszyznę się zaliczam ale Wy młode i piękne i też takie cyrki macie echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałam Gosia zdj 😉 Twoje też 😁 super macie brzucholki 😁 mój przy Waszych to taaaaki ogromny;p
ja to się cieszę, że mi nic nie jest.. bo jak tak czytam.. jedna za drugą w szpitalu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infekcje to też normalka w sumie..
Ja się muszę mojego gin za tydz zapytać bo właśnie mi się wydaje, że też coś chwyciłam:/ niby "tam" czuję się normalnie ale zauważyłam jakieś takie gęściejsze, czasem żółtawe upławy... nic.. zobaczymy..

Kurde jak mi się młody wierci;pp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...