Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

W sumie to ciekawa praca i szkoda, że tak powiem wykształcenie marnować 😉
Ja mam nadzieję, że coś się uda kiedyś w tym kierunku.. ale chyba jak się zdecyduję na mgr to pójdę w kierunku takiej pedagogiki szkolnej, żeby jakby co można było poszerzyć możliwości.. wiadomo jak teraz z pracą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.. dobra Gosieńka 😉 ja uciekam - powodzenia z antybiotykiem 😉
Ja idę się jeszcze magnezem pożywić bo mi dzisiaj powieki drgały;p;p
Myję się i do spania.. mój znalazł jakiś film to niech ogląda;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
no pedagogika tez bardzo ciekawa 🙂 e Gosiu co dzisiaj po wykształceniu jak nie masz znajomości to pracy też nie masz 😞 no np moim ostatnim miejscem pracy był bank tak więc na prawdę zgodne z wykształceniem prawda 😁


teraz to chyba już nie ważne gdzie... ważne, że w ogóle jest praca..
a co do wykształcenia.. to ja szczerze współczuję tym, którzy zdobyli je lata temu.. kiedyś ich tytuły coś znaczyły.. teraz mgr łatwiej skończyć niż podstawówkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak strzeliłam focha one nie chciały wczoraj ze mną pisać 😞 dobrze,że z wami sobie popisałam 🙂 a zaraz idę na spacer moją niunią póki deszcz nie pada bo coś niebo zachmurzone 🤨

Marta to dobrze ,że się wysypiasz chociaż teraz bo potem może być ciężko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziekujemy dziekujemy 🙂 dostalam badylka od M i bylismy na lodach i frytkach w mc donaldzie 😁 😁 😁 ale zrobilismy sobie prezent w postaci nowego junkersa do lazienki bo nasz byl stary jak swiat a akurat zapukal kols z gazowni czy chcemy bo od wrzesnia i tak beda zakladac jakies tam cos no i tak zbytniego wyboru nie bylo wiec mamy prezent za 1500zl na druga rocznice 😁 smieje sie ze na trzecia sprawimy sobie szafe na przedpokoj 😁 😁 romantycznosc w ch... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdo moj mikolaj nie ma tyle kasy narazie ale co sie odllecze..
Gosiu pisalam ze teraz mam 14 dni przerwy i skierowanie na badanie na toxo i sie okaze mam zamiar je zrobic w pon albo we wtorek i sie dowiem czy mi to cholerstwo zsniklo czy nie jak tak to super a jak nie to do konca rovamycyna mnie czeka 🥴
A Tobie co lekarz stwierdzil mam nadzieje ze nie to 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ja mam jakąś infekcję huj wie z czego 😞 wczoraj miałam wziąść 2 antybiotyki jeden zaraz po wizycie drugi wieczorem i siedziałam do 23 żeby chociaż te 5 godzin przerwy było młody lezy nie tak jak trzeba ja mam ampicylinę 1 gram przez tydzień 2 razy dziennie brac a potem do kontroli bo on nie jest pewny czy przejdzie mówię Ci ale jestem zła na sam koniec jakieś hujostwo się przyplątało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no tak bywa ja pewnie tez bede miala znowu jakas infekcje a juz bralalm nystatyne, jakisvaginal czy cos a teraz przepisal mi jakis gynalgin wszystko do cipki bo przy tej rovamycynie to dopiero sie moze narobic ciulstwa i musze brac ochronnie dla wyrownania flory bakteryjnejczy cos
A to jak mniej wiecej twoj dzidizus lezy mowil ci? Jeszcze jest w sumie czas zeby sie ulozyl prawidlowo wiec tym sie na zapas nie martw malenka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...