Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
kurde to faktycznie tez bym sie wsciekla :/
Ja musze spadac dziewczynki bo Alek znow ma jakies rewolucje Konrad polozyl go na brzuszku i go masuje wie ja szybko ogarne chate ahaaa jak myslicie w dzien moge go klasc do spania na brzuszku tak na godzinke dwie no nie??


Marto jak najbardziej w dzień kładź go na brzuszku i niech sobie śpi 🙂 Ja tak robiłam i Bartek potrafił nawet ze 2 godziny na brzuchu spać 🙂 I może przez to nie miał kolek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Agus tez mysle ze w dzien nic mu nie bedzie tym bardziej ze jak go daje sobie na klatke piersiowa i sie klade na paru poduchcch to potrafi spac jak susel a na pleckach sie wierci, steka i placze szczegolnie jak idzie kupka :/ bedne te nasze dzidziuchy co sie musza przejsc zanim im sie ten przewod pokarmowy unormuje yhh 🥴
Aga druga teraz jestes laikiem zobaczysz jak dzidzius bedzie szybko sie wszystkiego nauczysz bo nie bedzie innego wyjscia grunt to nie panikowac jak mocno placze chociaz to strasznie trudne 😲
Moze uda mi se jeszcze dzis wpoasc ale jakby co to milego dzionka dziewczynki i buzki dla dzidkow i brzusiow 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście tylko sprawdzać musisz czy ma buźkę odkrytą i nosek ale Ty o tym dobrze wiesz 🙂 🙂 🙂

Agaboh26 nawet nie wiesz jak instynkt macierzyński jest rozwinięty 🙂 W tej chwili mówisz że jesteś laikiem ale jak urodzisz dzidziusia to sama sobie się będziesz dziwić ile Ty potrafisz przy tak maleństwie zrobić 🙂 Życzę Tobie szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kołyskę 😁 jak ją składałam (bo oczywiście nie mogłam się doczekać aż mój z pracy wróci 😜) to cieszyłam się jak murzynek bateryjką:P:P:P
[URL=http://img837.imageshack.us/i/25102010807.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1291/25102010807.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaboh26 napisał(a):
GoGr kołyska jest śliczna 🙂 a widzisz, tak się martwiłaś ze jej znalezdz nie mogłaś 🙂 atu proszę jakie cudo 🙂 😉 warto było czekać 😉


Cieszę się tym bardziej, że wyszło nam za nią 235 zł z przesyłką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki Aga powodzenia obys sie tu dzis nie pojawila 🙃 aaa jakby co to moj nr 511 669 524 🙂 trzymam kciukasyyyy
A my znow od 4 walka z kolka maly nie umie sie wyproznic konrad pojechal po ten infacol tylko kurde nie wiem jak go stosowac nie chce mu dawac za duzo 😞 ehhh normalnie glowa mala z tymi cholernymi bolami az ryczec sie chce jak sie nie ma jak pomoc swojemu dziecku 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziu jka to wszystko robie i masuje i cwicze i na brzuszku klade i nosze pod katemze mi prawie kregoslup lamie i nic 😞 jak ma ataki to drze sie wnieboglosy i dopiero jak pierdnie to troszke sie uspokaja poza tym od wczoraj cala noc nie zrobil kupy i tym bardziej go boli bo ma jakies cholerne zatwardzenie chyba ale kurde nie wiem od czego bo ja nic praktycznie nie jem oprocz warzyw typu marchew i seler i pietruszka i serkow, chleba ciemnego i kurczaka gotowanego juz nie wiem zobaczymy jak te kropelki podzialaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...