Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta po prostu za mało czasu spędzacie wspólnie i to jest przyczyną nieporozumień ........będzie ok. 🙂


a czytałam wątek co za założyła Iza oszuści na forum i powiem szczerze ,że wiedziałam ,że wyjdą takie chocki klocki ,że każda będzie się obrażać i oskarżać na wzajem 🥴 🥴
no cóż lepiej niech tam się kłócą niż na forum na którym piszą o ciąży i zmartwieniach 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
a no właśnie 🤔

szkoda ,że przez jeden wątek wszystkie się oskarżają 🤨 dobrze ,że my się nie oskarżamy bo jesteśmy zajebiste 😁 😁 😁 😁 😁


czesc
nic juz niegadajcie o tym zachowuja sie jak przedszkolaki
gosia w pl jest juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda sliczny ten fiolecik na ścianie 🙂
Witam Was dziewczynki,kurde od trzeciej nie śpie i tak co noc.Młody budzi sie na mleko,a ja mam po spaniu.Teraz sie nie dziwić,ze rzadko zaglądam.A jak juz wejde,to komp stary strup łazi jak święta krowa.
Troszke nadrobilam.Widze,ze mamy podobne problemy.
Milosz ma napady nie picia mleka,a to znow nie chce nic jeść i pije tylko mleko.Stal sie cud i po tygodniu mlekopicia wczoraj zaczął jeśc i to jak głodomór 🙂.Lekarka mowiła,ze cały czas ma spuchnięte dziąsła ale jak mial osiem ząbków,tak ma.
Jest uroczy,kiwa główka na dziekuje,wyrzuca brudną pieluszke do kosza(nawet mu nie mowie,bierze i wynosi).Synowie mają radoche,bo dają mu "cos tam" i mowią zanieś mamie,zanieś tacie.Mały leci np z nakrętką i przynosi.O porządkach w szafkach nawet nie wspomnę 🙂 sprawdza czy nie zrobił sie bałagan 🙂.
I tak wszystkie nasze szkraby mają skończony roczek.

Madziu i Goska dla Waszych listopadowych syneczkow,duzo buziaczkow niech sie slodko chowają.
Gosia,co Ty taka smutna...hmmmmmmmmmm mocno Cie tule
Julitko,trzymam kciuki abyś przetrwala trudny okres mieszkania "w kupie".A moze teście dlali by Wam ten strych zaadoptować??? Kurde skup sie na tym,bo laska nie wyrobisz długooo.
Martusia,kochana Fionko ::P,zalatana,zabiegana.Podziwiam pracujące mamcie Izka Ciebie tez pozdrawiam,pracusu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maritko musisz powiedzieć swoim chłopakom ,że pod choinkę lub na mikołaja chcesz laptopa to będziesz z nami w kontakcie non stop 😁 😁
Kami chory już druga noc śpi ze mną bez wiercenia płakania itp. muszę mu nową kołdrę zakupić bo widać ,że pod moją mu się lepiej śpi.........
teraz śpi co jest niedowierzaniem bo on w takich godz. nigdy nie sypia 😮
już druga noc jak nie chce jeść na kolację kaszki tylko zje 50 czasem 100ml. i koniec 🤨 a rano budzi się głodomorra 😁

Maritko Kami też mówi na pieluchę bee i bierze ją i rzuca mówiąc bee i do kosza też wynosi i wrzuca 😆 😆 zdolne te dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...