Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
mojego położy,łam do łóżeczka ale spać na razie nie chce choć ma małe oczy 😉 i mam w ciul prasowania a następne pranie się pierze 😉 ja to chyba jakąś praczką powinnam zostać 🤨


ja sie brzydko przyznam ze nie mam kiedy prasowac codziennie prasuje te ubranka ktore beda mi potrzebne wstyd sie przyznac ale brakuje mi czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale ja niemam kiedy brak czasu nick nie chce spac juz zadko chodzi spac teraz z nim tez walcze od godziny a on albo siada albo stoi w lozku krzyczy gada do tego sprztanie gotowanie i praca tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzatalam zrobilam juz wszystko zostalo tylko kurze w salonie i malego i okna do umycia ale to juz robota dla mojego ja wysiadam a na 17 do pracy jeszcze musze
i oczywiscie u mnie zawsze cos od trzech dni mam problem z zatokami najpierw myslalam ze to alergia ale cieknie ropa z woda i boli czolo wiec to zatoki jeszcze tego mi brakowalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo k... pierwszy dzien barborek przeyty nie bede wnikac w szegoly bo az zall 😮 wrocilam o 24:30 do domu pozarlam sie o o z moim ajkbym k.. na balandze byla i chhh... wkurwiona ide spac a co 🤢
mam nadzieje ze wam moje kochane pipeczki minal ten dzionek lepiej do jutra moze do poludnia uda mi sie wpasc na jakas herbatke 😜 muaaaaaaaaaaaa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...