Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
admin napisał(a):
jakie reklamy w Waszych postach ?
nie wiem o co chodzi


co jakiś czas jest podkreślone jedno słowo lub rok lub miejscowość wchodząc w to jest reklama wygrania czegoś tam 😉

tutaj na forum ? Na tej stronie ??
Możesz dać linka z przykładem? Nic takiego nie instalowałem. Czy ktoś poza Tobą ma jeszcze ten sam problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
mąz mi kupił na mikołaja razem z scheridanem ☺️


A ja jak zwykle byłam niegrzeczna i na prezent od męża-mikołaja nawet nie liczę.. NO ale trudno:P to ja w tym domu jestem od prezentów a sama sobie kupować nie będę i już:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
admin u Gosi 23 mam słowo "tylko"podkreślone i mam to samo na mamuśkach 😉
czasem mam podkreślony rok,znjomych,itp.

z jakiej korzystacie przeglądarki ?
Może macie jakiegoś wirusa ?
U mnie nic takiego nie ma, poza tym nie zmieniałem ostatnio stron, nie dodawałem żadnych reklam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie to wyskakuje za każdym razem post niżej od mojego zawsze czasem jak ktoś posta napisze i jest wyzej ode mnie to u mnie jest coś podkreśline
teraz u Gogr było "kupować"w ten sopsób mi sie pokazuje i w kolorze fioletowym na mamuśkach w kolorze pomarańczowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
magda123 napisał(a):
admin u Gosi 23 mam słowo "tylko"podkreślone i mam to samo na mamuśkach 😉
czasem mam podkreślony rok,znjomych,itp.

z jakiej korzystacie przeglądarki ?
Może macie jakiegoś wirusa ?
U mnie nic takiego nie ma, poza tym nie zmieniałem ostatnio stron, nie dodawałem żadnych reklam.


nie wiem z jakiej dzisiaj mi tak zaczęło sie robić myąlałam ,że ty coś zrobiłeś na Mikołaja taką reklame
a i jeszcze wszystko jest z okolić Cze-wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 kochane

myślałam ze będę miała dla was super wieść ale chujnia 🤨 mój miał dziś rozmowę kwalifikacyjna na logistę i gdyby nie to ze nie ma uprawnienia na jakiś pieprzony wózek to robotę miałby już od jutra a tak dupa blada ehh

wracając do ząbków itp to Emilko mój tez już chodzi tak "ja siam" bez pomocy to poszedł w listopadzie
potrafi powiedzieć podstawowe słowa takie jak babcia dziadek, mama, tata i powoli mu wychodzi ciocia i wujek 😉
świetnie naśladuje zwierzątka ostatnio nauczylismy go gruchac jak gołąbek i chrumkac jak świnka idzie sie ulac normalnie 😁 😁
też jest mała wredotka takze dziewczyny chyba kazde dziecko w takim wieku juz tak ma 😁 😁 no i ma 10 ząbków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
A ja nie lubię białych choinek :P najlepiej to bym żywą chciała ale nie mamy miejsca:P 2 lata temu jak było mniej mebli to była żywa choinka 😁
Iza a czemu tak wcześnie ubrałaś choinkę? u nas się to robi w dzień wigilii 🙂

Co do ząbków o których pisałyście to Matik ma 9 🙂 na górze 5 (wybiła się mu ostatnio jedna 4) i 4 na dole 🙂

a i też nie wiem o co Ci Magda z reklamami chodzi bo mi nic nie wyskakuje:P


u nas tez ale tu ubieraja na poczatku grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...