Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sweety napisał(a):
moja siora zatrzymala sie w rozwoju na etapie 12 13 roku zycia bardzo ciezko przyjmuje do wiadomosci nowe informacje


ale to zatrzymała sę na tym rozwoju pod wzgledem ,że rozumuje jak 13-sto latka?
A jaka był jej reakcja zajścia w ciążę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
no nie gadaj ,że tam tak jest 😮 😮 😮
to nasz Mikołaj jest lepszy 😁


malo tego ze czarni to wymalowani czarna farba wygladaja jak mafiozo bardzo zle mi sie to kojarzy poprostu nie podoba mi sie to


głupi zwyczaj 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
moja siora zatrzymala sie w rozwoju na etapie 12 13 roku zycia bardzo ciezko przyjmuje do wiadomosci nowe informacje


ale to zatrzymała sę na tym rozwoju pod wzgledem ,że rozumuje jak 13-sto latka?
A jaka był jej reakcja zajścia w ciążę?


jakos tak to wyglada z cizy sie cieszyla ale ciezko widze pojawienie sie dziecka ona potrafi gotujac obiad usnac wiec dokoncz sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszka ale on lubi sobie popic i duzo pracuje wiec jest zkazana sama na siebie mama bedzie tak jakies dwa miesiace i sprobujemy ja zmobilizowac ale za dobrze ja znam ona nie jest w stanie sie zmobilizowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha u mnie s.f. jakbym tak zaczeła książkę pisać to chyba milionerka zostane takie poplątanie z pomieszaniem 😉
a poza tym jakoś leci podobno pisze prace licencjacką hahaha ale jeszcze nikt łączenie ze mną jej nie widział 🤪 w bonusie zapisałam sie na 2 kierunek studiów no ale cóż mam robić lepszy rydz niż nic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gwiazdeczki 🙂 🙂 🙂Mateusz Mikołaja sie nie bal ale kozak bo siedział w wózku dałam na nk fotki to zobaczcie 🤪 🤪witaj Dario kupe lat 😘 😘 😘widze ze nasze szkraby pazdziernikowe to łobuzy ja wieczorem jak go kapie to domyc nie moge 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪zawsze cos znajdzie do zabawy u starszego rodzenstwa np.piórnik i mazaki co tam porabiacie? acha Mati jeszcze cyca i on jak dorwie suta zebami to masakra ale oduczam go ze schowam i nie dam wiecie skumał i ma do moich biednych rodzynków szacun 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...