Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZesc mamusie :0 ja juz po zakupach i prawie najedzona wlasnie wchlonelam bagitke z maslem czosnkowym i teraz konrad przede mna ucieka z krzyzykiem i mowi a kysz pokonales czosnek wampirze buhehehe
Martusia sliczny pierscionek postaralo sie to twoje szczescie 🙂 Estercie nie smutaj nie ma sie do czego spieszyc tak naprawde zreszta moze Gosia powie podobnie na ten temat 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja lubie ale w czyms np serek turek z czosnkiem czy w pizzy itp ale np moj tato potrafi jesc chleb z pokrojonym w talarki czosnkiem uuuuuee tak bym nie dala rady .
dzis mnie strasznie muli rano ledwo do lozka doszlam i lezalam az mi przeszlo i teraz znow mi sie chyba zaczyna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie to polowkowe, anatomiczne, szczegolowe 🤪 dlatego tak sie boje a zarazem nie moge doczekac. Musze jeszcze poczytac co mogla bym sie ewentualnie podpytac na takim badaniu 🙂 chyba ze on sam nam wszystko bedzie szczegolowo wyjasnial to nie bedzie potrzeby : 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Chodzi o to ze on jest malomowny i mam nadzieje ze na takim waznym badaniu jednak otworzy troche ryjek i powie wszystko co i jak 😜


To pytaj na pytania musi Ci odpowiedzieć za to mu płacisz ciężkie pieniądze 🙃 jezu a ja na następną wizytę muszę iść sama i nie wiem jak ja się z nim dogadam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ta jeszcze dzisiaj się ze mną doczołgała do lekarza ale niedługo urodzi wiec w czerwcu juz ze mną nie pójdzie i bede musiała iść sama 😲 dzisiaj urodziła inna miała termin na koniec maja ale miała cesarke malutki urodził sie zdrowy 2500 gram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taki maluszek kochany 🙂 🙂 Ja ostatnio ciagle sie zamyslam rozmyslam jak to bedzie jak bedzie wygladal nasz dzidzius czy sie urodzi zdrowy bez komplikacji czy sobe poradze normalnie nawalnica mysli Juz mowilam konradowi zeby krzyczal ajk zachodzi mnie od tylu bo zawalu dostane kiedys tak potrafie sie wylaczac z rzeczywistosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...