Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kuba się w końcu kąpie 😁 żeby tylko poszedł normalnie spać i chociaż od jednego będę mogła odpocząć 😁
Ale czeka mnie jeszcze sprzątanie.. bo ten mały awanturnik istny burdel w domu zrobił;p A młodszy kopie po żebrach;D też by dał matce na wieczór spokój;p;p

Maludzia a Ty jeszcze nie dopadłaś swojego?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Kuba się w końcu kąpie 😁 żeby tylko poszedł normalnie spać i chociaż od jednego będę mogła odpocząć 😁
Ale czeka mnie jeszcze sprzątanie.. bo ten mały awanturnik istny burdel w domu zrobił;p A młodszy kopie po żebrach;D też by dał matce na wieczór spokój;p;p

Maludzia a Ty jeszcze nie dopadłaś swojego?? 😁

Gosiu ,a jak będzie fajnie jak dwoje dzieci na raz odchowasz.Troche teraz poświęcenia,a potem luz.No chyba,ze wpadniesz tak jak ja hahaah 😁

AAA dopadlam ale tylko troszke,wieczorkiem powtórka,musze se troche użyćna koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
Mama, a jak mamy nie ma to babcia 🙂 ale ta już ustawiłam do pionu i jak mama wyjeżdża do pracy to robie wszystko 😁 Jutro z babcią umówiłam się na gołąbeczki... 🙂

nastepna o żarełku gada.Wiesz tutaj dena pysznym sernikiem kusi,druga rosołkiem mamy,a TY gołąbkami.Kurde cale szczęscie ,ze juz cukierku nie musze tak pilnowac...lece do kuchni,bo mam karminadle mniam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludzior zboczuszku dzieki za zdjecie nie odpisalam bo akurat sie zbieralam z mezuliskiem na wlajaz po sklepach, bankach itp wrocialm po 18 no i tak jakos zeszlo 😜 a moj polazl na piwko jakkas godz temu i juz napisal czy jest okej hyhyhy dyga portaskami zostawiac mnie sama lotrunio moj 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Maludzior zboczuszku dzieki za zdjecie nie odpisalam bo akurat sie zbieralam z mezuliskiem na wlajaz po sklepach, bankach itp wrocialm po 18 no i tak jakos zeszlo 😜 a moj polazl na piwko jakkas godz temu i juz napisal czy jest okej hyhyhy dyga portaskami zostawiac mnie sama lotrunio moj 😜 😜 😜


a jak skurcze Fionko moja,przeszly??Myslalam,ze odjechalaś i dlatego wyslalam Ci fotke,żeby ktoś byl przy Tobie z brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde przez te dwupaki to ja na koniec sie roztyje jak krowa,teraz ogorkowa.Co sie ze mną dzieje??Pożarlam dwudaniowy obiad dziś,ciągle podżeram owoce,rzodkiewki wyżarłam z lodowki i bialy ser.To w ciągu krotkiego czasu,ja pierdziele,o tej godzinie to ja juz nie jadam ...ale jaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maludka niestety nie odplynelam mlody mnie w balona robi 🙂 🙂 ale znow mi sie obnizyl brzuch tak mi ise wydaje nawet moj stiwrdzil wiec mysle ze ta zawalona bolami nocka nie poszla na marne i cos sie tam klaruje 🙂
Ala trzesie i dobrze zreszta dobry maz z niego a tatus mysle bedzie jeszcze lepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
Moja siostra bardziej gatami trzęsie od Krystiana 😁 przed chwila zadzwoniła czy mnie coś bierze czy nie 🙂 2tyg temu urodziła i teraz czeka za mną i się doczekać nie może 🙂


kobitka wie co to porod,a chlop nie wieć trzesie albo nie trzesie.Potrzesie jak przy porodzie bedzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...