Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli w ciąży nastąpi znaczące podwyższenie temperatury, wówczas należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Nie wolno zwlekać z konsultacją i czekać, aż gorączka sama ustąpi. Bardzo istotne jest to, aby w tym czasie nie przyjmować żadnych leków, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Ma to znaczenie przede wszystkim w pierwszym trymestrze ciąży, bowiem wiele leków ma bardzo teratogenne działanie na płód, przez co decyzji o ich podaniu nie można podejmować samodzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
no wczesniej pisałam chyba ze angina mnie dopada ale bol gardla ustapil zostal katar i taki marny kaszel od 3 dni nie mialam wyzszej temparatury niz 36,5 a dzis mam takie dziwne napady goraca teraz i jak zmierzylam temperature to bylo 36.9


to nie jest gorączka masz osłabiony organizm po prosu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle tez wiem ze mamy podwyzszona tempke tylko u mnie jest dziwnei bo ja nigdy nie mialam stalej 36.6 zawsze ponizej tak do 36 a dzis mam az 37 co mnie zdeka przeraza bo nie wiem jak mam interpretowac ten wynik myslalam ze moze ktoras z was cos poradzi bo juz w ciazy bylyscie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
tyle tez wiem ze mamy podwyzszona tempke tylko u mnie jest dziwnei bo ja nigdy nie mialam stalej 36.6 zawsze ponizej tak do 36 a dzis mam az 37 co mnie zdeka przeraza bo nie wiem jak mam interpretowac ten wynik myslalam ze moze ktoras z was cos poradzi bo juz w ciazy bylyscie..


pij plyny i chładzaj cialo np mokrym ręcznikiem ale to jeszcze nie gorączka.Sprawdzaj czy sie nie podnosi.Temperatura skacze o godzinie ok 21 wszej,15 tej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...