Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Gosiu tylko ja nie wiem czy to ten obok czy ten z gory z=czy z dolu bo to tak napierd.. ze w calym mieszkaniu bylo slu=ychac :/ ja mieszkam w 10pietrowym i szescioklatkowym bloku tu tak latwo n ie jest chujaszkow wychwycic 😁

no to masz racje jeszcze zapukasz nie do tego co trzeba i cie zjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
gocha pomyslmy hmmm bola cie cycki, obzerasz sie slodyczami wiec albo okres albo dziewczynka 😁 😁

Marta pliss nie zasiewaj we mnie tej nie pewnosci 🤢po test i tak nie pojde bo to na pewno na okres i innej opcji nie biore pod uwage 🙂ale jak bym w ciazy była to chyba bym wacka mojemu ucieła i nie tylko jemu jeszcze mojemu ginowi 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
sorki juz nie bede ☺️ja tez mam caly czas wrazenie ze lada dzien zajde mimo tabletek przez to ze okresu wogole nie mam bo przy tych tabsach tak jest

nie gniewam sie ale to raczej nie mozliwe co bym zaciązyła 🙂no tobie jak by sie trafiło to jeszcze jako tako a mnie 3 dziecko gdzie w tym jednym pokoju 😮ja juz limit na rodzenie wyczerpałam i wiecej dzieci nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
GoGr napisał(a):
u nas sąsiad techno włącza tak że nam się dom trrzęsie 😞 takżse marta wiem co to za ból..

no u nas tez puszczaja muze na caly regulator ale to jest co innego bo maly bedzie nawet przy tym spal ale takie naglee przerazliwe glosne wiercenie nawet mnie postawi na nogi a co dopiero takiego malucha :/

u nas się nie da spać przy tym:/
mają dobry sprzęt i się na nas odbija...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki moje kochane mam neta nareszcie 😁 moj Skarb ma juz 3 miesiące i 7 dni, mierzy 64 cm i wazy 6 kg 🙂 odrazu przesyłam wam zdjątka mojego maluszka:
tu troszke mlodszy bo z grudnia
[URL=http://img502.imageshack.us/i/zdjcie0147n.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1497/zdjcie0147n.jpg[/IMG][/URL]
i starszy z zeszłego tygodnia
[URL=http://img703.imageshack.us/i/p14011118450001.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7294/p14011118450001.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 kochane

moje drogie Kamil wczoraj usnął po 22 i położyłam go do łóżeczka i spał całe5min.bo nie mógl oddychać przez wielką kozę 😠 więc go wziełam do siebie na cycucy 😁 i tak go dotykam po główce moją twarzą a on cały parzy więc już strach i termometr poszedł w ruch ,miał 37,9 stopni nic nie mam przeciw gorączkowego więc mu nic nie dałam(zła ze mnie matka) więc go wzięłam trochę pojadł i go wzięłam do odbicia na cycuchy przykryłam kołdrą a on usnął po 20 min, był już chłodny temp. mu spadła a dziś rano to samo bez temp. .I teraz moje takie pytanie wiecie czemu nie miał temp. jak spał na cycuchach???? bo ja niestety nie ale w pon. pojedziemy do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczybnki po pierwsze
Jula kochana witaj spowrotem 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘buziakow tysiac dla twojego slicznego wlochatego ksieciunia slicznie rosnie 🙂
gocha daj znac jak tam synus czy dalej tak wymiotuje mam nadzieje ze mu przeszlo cholerstwo buzki
Madzia dobrze ze Kamis nie ma juz tempki a co do cycuchow to moze maja uzdrawiuajace dzialanie?? 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda w aptece bez recepty dostaniesz paracetamol w czopkach dla noworodków i niemowląt to jest przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, ja kupiłam po pierwszym szczepieniu bo mówili ze może gorączka się zdarzyć i po drugim szczepieniu Aleks ciągle płakał bo raczka go bolała i miał temperaturkę wiec ostatecznie dalam mu ten czopus i jak reką odjoł dlatego zawsze warto takie cos miec..
i tak jak Gosia mówi jesli nie ma powyzej 38 stopni to nic strasznego, moj mial 37,5 i spanikowana polecialam do lekarza to mnie wysmial i wytlumaczyl że najlepiej mieżyc odbytniczo jest najbardziej miarodajne i kiedy i jak mozna zbic, bo okazalo sie ze byl lekko przegrzany 🙂 hehe
no nic trzymajcie sie babuchy ja uciekam uczyc sie bo jutro na uczelni mam egzamin z 3 lat z matmy;/
buziaki dla wszych dzieciaczków dla tych starszym i młodszych niech zdrowieją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...