Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
ja pierdole szok no wiem ,że sie nie wytłumaczy ja też w szpitalu wyłam ,że chce do domu a mówili kiedy go wypuszczą czy ,że zrobią jakieś dodatkowe badania?

wypuszcza go jak mu przejdzie a ile to potrwa to nikt nie wie 😞


biedulek nic wiecej nie da się napisać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia będzie dobrze!
Kamilek na pewno silny chłopak i szybko z wirusem da so0bie radę... trzymamy mocno kciuki 😘 😘

My też chorujemy.. znaczy Kubek 😞 od dzisiaj antybiotyk.. gorączka niby 38 st.. ale wyrywał mi termometr więc mało wiarygodna bo wydaje mi się, że miał większą.. Dałam mu czopek bo zachowywał się jakby nie wiedział co się z nim dzieje, gdzie i u kogo jest..
teraz zasnął w końcu.. może pośpi chwilkę.. Ja pierdzielę dzisiaj brzuszki - nie mam siły 😞 idę się myć i na krótką drzemkę bo zaraz godzina Matiszki...

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciotki 🙂
My na nogach od 5:15 bo moj syn stwierdzil ze jest o tej porze juz bardzo wyspany i nie pomogl cyc na lezaco, bujaczke z wibracjami do 6 z nim walczylam i sie poddalam dodam ze oczywiscie byly pobudki w nocy ehhh my sie chyba nigdy nie wyspimy 😉
gosiu trzymam kciukasy za kamilka I za was madziu i za kubalka 🙂 mam nadzieje ze te chorobska wszybko sie pokoncza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chwilowo jestem mały wymiotował o 5 teraz na razie nie wymiotuje był dzisiaj znowu na usg brzuszka i znowu nic nie wyszło jak siedziałam pielęgniarka zrobiła Mu lewatywe mówia że moze jak sie wypróżnił to mu przejdzie no zobaczymy teraz dzwoniłam do mojego na razie nie wymiotuje ale cały czas ma kroplówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
może mu pomoże 🙂 nie martw się bo Adrianek wszystko od ciebie wyczuwa

oby 🤨a Adrianek to mnie widzi teraz 3 godziny dziennie 😞 wróciłam o 14 ide do sklepu zjem i jade dalej kurde ja do tego szpitala jade godzine w jedną strone jestem tak wymeczona ze czuje sie jak bym 8 godzin w robocie była 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie zadzwoniła kolezanka i mnie podłamała Adrian wczoraj dostał szczepionke na rota wirusa jesli Kamil ma rota wirusa to mały mógł sie zarazic a to wylkuwa sie do miesiaca i to jest bardzo niebezpieczne w tym przypadku kazała mi jutro zadzwonic do lekarza i powiedziec jak sie sprawy mają ech kurwa chyba se w łeb strzele 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...