Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I jak ta zabawka? sprawdza się?

A czemu Marta nie kupujecie wcześniej? Ja odrazu po szczepieniu biorę receptę na następne, wykupuję i zawożę do ośrodka żeby mi przechowali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czemu tak ta lekarka wogole ma troche swoj maly dziwny swiat 😁 ale faktycznie tak jak goska gada zapytam o ta recepte z wyprzedzeniem jak bede 15 z malym na szczepieniu
ja spadam bo to lotrzysko sie w nocy wyspalo i teraz martudzi i raczki i raczki kuzwa do pozniej buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babulce 😉 mam do was pytanko jak skutecznie pozbyc sie kataru u maluszka? bo lekarz kazał mi roztworem z soli fizjologicznej a pozniej odsysac tym smiesznym urządzeniem ale to nic nie daje;/ bo za chwile znow ma noske zawalony,
goraczki nie ma ale ten zakatarzony nosek mnie przeraza w sumie od samego poczatku ma katarek nawet w szpitalu noskiem pociagał... oczywiscie lekarze nic nie wiedza dlatego pytam sie was moze któras wie jak sobie z tym poradzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula jak najczęściej psikaj wodą morską (polecam sterimar baby) i odciągaj katarek jak najrzadziej -dopiero jak zauważysz, że małemu trudno oddychać. polecam odciągacz podłączany do odkurzacza "katarek" - szybko i dokładnie 😉
Im częściej odciągasz tym więcej śluzu się produkuje - jak z laktacją;p powodzenia 😘 i zdrówka duuużo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...