Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gocha z rotawirusami też nie ma co panikować! u nas też teraz epidemia.. sąsiadka z synkiem też w szpitalu była i jest ok 😉
a co do szczepienia to powiem Ci szczerze szkoda kasy na to... bo masz tyle rodzajów rota, że nie masz pewności, że mały nie złapie..
Na pewno nic Adrian nie złapał:*
A Kamilkowi też z pewnością przejdzie wszystko - nie stresuj się tak bardzo bo dzieciaki wszystko wyczują!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Martuś 😉 Kub już dużo lepiej - dziś już ma tylko 36,8 temperaturę 😉 Dzielnie pije syropki i antybiotyk i widać, że coraz lepszy jest 🙂
Mateusz też nie daje oznak żeby go łapało 😉
A jak tam u WAS? Alek zdrowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu jak się na spokojnie przyjrzałam to one mu zawsze wracają 😉 i chowają się najprawdopodobniej od zimna albo stresu. Pediatra stwierdziła, że ma czas do 2 latek żeby się unormowało i że najprawdopodobniej jakieś więzadła czy coś takiego może mieć krótsze 😉
Ale mój twierdzi, że on miał/ ma (?:P) tak samo i dwoje dzieci ma wiec mam się nie martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
kurde maly mi ciagle glowkr podnosijak lezy powinnam go stopowac bo boje sie zeby sobie nic nie zrbil czy spokojnie obserwowac moze panikuje


ejj mamcia,to znaczy ,ze prawidłowo sie rozwija,przecież musi cwiczyć mięsnie.Miłosz jak leży na boku,to wysoko dzwiga główke i wkurza sie lecz nie wiem dlaczego.Pewnie chcialby podnieść sie juz i sobie hahaah 🙂 usiąść.Smiejejmy sie,ze trenuje zajoba jak tak leży na boku.Tworzy takie figury,ze sama bym sie połamałam 🙂 🙂.Dupsko w powietrzu,głowa gdzieś w tyle 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
maritko moj wlasnie tez takie figury odstawia ze jakby mogl to by krecil glowa wokol wlasnej osi 😁 i za cholere nie chce lezec tylko wlasnie probuje siadac non stop no i te lapki caly czas w buzi normalnie 24/h
A jak tam u ciebie?

u mnie dokladnie tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...