Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maluda napisał(a):
magda123 napisał(a):
też się cieszę tylko ni wiem jak ja go od tego odzwyczaje skoro on pijąc z butelki się krztusi

to po co mu butle dajesz? W aptece są smoczki ,ktore mają dziurki takie jak w cycku


bo chce go trochę przyzwyczajać po mału choćby mu dać soczek z marchewki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj lyzeczka nie bedzie mial problem bo wszystkie kropelki syropki mu tak podaje i on nawet oblizuje lyzeczke jak dorosly heheh smiesznie to wyglada ma racje 🙂 tylko wlasnie on sie czesto krztusi a jednak jabluszko choc starte to i tak jest gestsze niz mleko i o to mi chodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Marita jak przez gazik? jak to przecisnac jakos sobie tego nie umie zobrazowac??


starlam na tace kawaleczek i wziełam malutki gazik wyjałowiony.Nałożylam na niego i skręcilam tak,ze do miseczki zaczął wylewać sie soczek.Potem nabieralam na szklaną łyżeczke kilka kropelek.W sumie dostal jakieś pól łyżeczki z czego pół wyplol na początku 🙂
Następnym razem wyplul mniej i tak do skutku.Najlepiej smakowala mu marchweka,ponos daje sie dziecku na początku jabłko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
aa to mu soczek taki zrobilas to w sumie jak sie potrze jablko na tarce to sok sam sie wytwarza to to mu moge dac ja bardziej myslalam juz o papce jablkkowej blenderem mu zrbic

wiesz,to jeszcze za wcześnie ale chcialam zobaczyć czy bedzie jakaś reakcja i jak on na tą zmiane zareaguje.
lece go nakarmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...