Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Izka 🙂 jak tam?:P

no właśnie Magda włączyło mi str od razu z tym urwanym postem 😁 i se myślę no wariatka:P co ja mam jej w myślach czytać?:P hehehe

biszkopt się piecze 🙂 cisato na szarlotkę się chłodzi:P idę jabłka trzeć 🙂
na coś mam ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam Wam nagrać jak Matik tańczy i śpiewa ale mi się nie udało bo zaczął marudzić... Ale świetnie to wygląda 🙂 jak tylko słyszy jakąś muzykę to zaraz zrywa się na nogi i buja się raz w jedną raz w drugą stronę wołając przy tym o różnym natężeniu "aaaaaaaa" 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
przyjdzie na niego pora 🙂 a jak zacznie to zobaczysz jaka będziesz z niego dumna 🙂 i podwójnie szczęśliwa


no teraz to jeszcze bardziej wam zazdroszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martwie sie ale to noszenie na rekach jest bardzo uciazliwe on jest ciezki i jak go myje czy ubieram musze uwazac bo jak siedzi to lubi odbic sie nozkami i leci mocno do tylu dla niego to zabawa a ja mam prawie zawal czy nastepnym razem tez dam rade go zlapac i mam nadzieje ze troche ostrozniejszy sie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izka kładź go na podłogę w jakieś poduchy czy coś i po prostu zostaw 🙂 choCby się darł nie wiem jak - wtedy nie będzie miał wyjścia i ruszy :P
A MAtik uwielbia za jedną rączkę 🙂 w ogóle już się zapomina i puszcza się czasem obiema raczkami:P ale wtedy równowagę zaczyna tracić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ruszy sie zacznie walic glowa i nogami o podloge a mam panele i wszystko sie mu rozjezdza kocyk tez sie zwinie i mu ucieknie raz go zostawilam na kocyku poszlam do toalety jak wrocilam lezal pod stolem hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...