Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane 🙂
co tam u was? u mnie nuda ... mały śpi a ja jak zryta na kanapie.. nadrobiłam też to co tam nabazgrałyście bo jak mnie nie ma to jak zwykle stron tysiąc pięćset... ahh

Gocha zdjęcia super..
Gosia zdrówka żeby cie tam nic nie złapało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
hej kochane 🙂
co tam u was? u mnie nuda ... mały śpi a ja jak zryta na kanapie.. nadrobiłam też to co tam nabazgrałyście bo jak mnie nie ma to jak zwykle stron tysiąc pięćset... ahh

Gocha zdjęcia super..
Gosia zdrówka żeby cie tam nic nie złapało..


przecież to melodia dla twoich uszu 😁 😁 😁 😁

i co wykorzystałaś różowy gorsecik ? poszły tangensy kotangensy 😁 😁 😁 ściany drżały ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
jula napisał(a):
hej kochane 🙂
co tam u was? u mnie nuda ... mały śpi a ja jak zryta na kanapie.. nadrobiłam też to co tam nabazgrałyście bo jak mnie nie ma to jak zwykle stron tysiąc pięćset... ahh

Gocha zdjęcia super..
Gosia zdrówka żeby cie tam nic nie złapało..


przecież to melodia dla twoich uszu 😁 😁 😁 😁

i co wykorzystałaś różowy gorsecik ? poszły tangensy kotangensy 😁 😁 😁 ściany drżały ☺️


a weź madzia jestem wkurwiona bo w tym domu żyć normalnie nie można taki kurwa prezent miałam ze spać poszłam bo ten brat mojego to też nawet kurwa nie pomyśli... warunki po huju i po chuj mi ten gips ściągali to nie wiem nic kurwa zrobić nie można bo jak nie jego siostra siedzi z nami w pokoju to jego braciszek bo ma razem pokój z moim... a jak powiem ze mi sie to nie podoba ze nawet sami nie możemy zostać to słyszę.. "a co ja zrobić mogę" nosz kurwica człowieka bierze........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula a ten brat nie może iść do siostry pokoju ??
też to słyszę co mogę zrobić ja też mam jeden pokój na nas czworo dopóki mojego babcia żyję..........
no cóż takie życie zamiast być na swoim to się męczymy jak nie powiem co............
nie wkurwiaj się bo to nic nie da.......

jula a może brat twojego liczy na trójkącik ? 😁 😁 😁

Gocha u nas jak robią na kopalni to czuć takie trząsy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie nie może... co 23 letni chłop będzie robił z 12latką, która ma pokój z rodzicami?? tu jest taki paradoks.. chata wielka jak nie wiem na górze chłopaki mają razem bo strych nie jest zrobiony.. na dole salon z którego śmiało mozna by bylo dla ewy pokój zrobić i salonu by zostało ale oni gnieżdżą sie w 3 w sypialni no i kuchnia a po drugiej stronie babcia ma dożywotkę a tam .. 3 pokoje kuchnia i łazienka no ale dopóki ona żyje to oni tam nic nie robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pokaże wam swoją nogę
wczoraj po ściągnięciu gipsu wyglądała tak:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/zdjcie0270g.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2453/zdjcie0270g.th.jpg[/IMG][/URL]
oczywiście dzis już wygląda jak noga haha, opuchlizna zeszła te kolorki też i ogólnie daje znac ze czuje się lepiej

a tu moje dwa dziobasy na spacerze tylko ten mały cos spać nie chciał wolał po placu zabaw łazić [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/zdjcie0256j.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/136/zdjcie0256j.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
julka to nieźle nic tylko iść na strych bo go masz a u nas nie ma tylko piwnica 😁 😁 😁 😁 😁


o tej porze to zanim by do czegoś doszło to zamarzli byśmy 😁 😁 😁 w pozycji na jeźdźca z soplami pod nosem 😁 😁 coż za podniecająca wizja ☺️ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...