Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
moj spi juz jakas godzine
boshe czemu ja mam takiego nie spiacego diabełka wszyscy grzecznie spia a moj co 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


ale walczylam z nim przez godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie na każde dziecko działa powietrze na sen.
mój już pojadł a teraz sie wspina na łózeczko Adzi 😁

jula sople w pozycji na jeźdźca 😁 😁 😁 😁cóż za wyobraźnia widać ,że desperacja przemawia 😁 😁

a nie możecie iść np. do babci skoro ma 3 pokoje? przecież wszystkich nie zajmuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm może on już nie potrzebuje tyle snu, jest coraz starszy.. mój już tez nie śpi tyle ile wcześniej spał czasem wystarcza mu 30 minut spania.. czasem mógłby nie spać w ogóle w ciągu dnia, w nocy non stop się budzi jak nie mleko to pic jak się nie obudzi to jakieś święto ale tak w ciągu dnia to śpi 2-3 razy jeszcze choć mniej niż godzinę a dzis pojde z nim na spacerek może dam rade z tą nogą..

oo obudził się książe babcia go przyniosła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
ja mam mała blache bo nie mam piekarnika tylko piecyk elektryczny a sernik ostatnio robiłam jak w ciazy byłam 😁Jula moj od urodzenia prawie wogóle nie spi to nie to ze był mały i spał on nigdy nie spał 😮


daj no przepis jak masz dobry sernik bo ja w życiu nie piekłam tego i może by spróbować 1 raz w życiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
ja mam mała blache bo nie mam piekarnika tylko piecyk elektryczny a sernik ostatnio robiłam jak w ciazy byłam 😁Jula moj od urodzenia prawie wogóle nie spi to nie to ze był mały i spał on nigdy nie spał 😮


daj no przepis jak masz dobry sernik bo ja w życiu nie piekłam tego i może by spróbować 1 raz w życiu
nie pamietam zabij mnie jak znajde przepis to napisze ale nie wiem gdzie mam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...